turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-S-Mod. usta_399 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    2.979 Toplam

Standart XBMC_KODİ_ 20.3 "Nexus" - Release

Televizyon ve uzaktan kumnanda ile kullanım için GNU/Linux, OSX, Windows, iOS ve Android yüklü aygıtlarda 10 metreye kadar bir kullanıcı arayüzü üzerinden özgür ve açık kaynak kodlu (GPL) bir medya oynatıcı olarak işlev gören ve eskiden XBMC olarak bilinen kodiâ€ËÅ“nin yeni seriden 20.3 “Nexus†sürümü duyuruldu. İlgili paketlerin indirilmek üzere yansılarda yerini aldığı bildirilirken, kullanıcılardan gelecek geri bildirimlerin önemli olduğunun altı çiziliyor.
    Kodi “Nexus†sürüm serisine son bir yaşayış daha eklendiği belirtilirken; çeşitli hata düzeltmeleri, bazı destek dosyaları dışında gerçek anlamda yeni özellikler olmadığı söyleniyor. Androidâ€â•de oyun bağlantı noktalarına doğru şekilde atanmayan denetleyicilerin düzeltildiği ifade ediliyor. 10 bit ekranlı Windowsâ€â•ta mavi/pembe renklerin solgunluğu da düzeltilmiş bulunuyor. Ayrıca, sıyırıcılar kullanılırken CPluginFileâ€â•da oluşan sonsuz döngülere yönelik bir düzeltme de yapılmış bulunuyor. Her zaman olduğu gibi, tüm katkıda bulunanlara çalışmaları için teşekkür edildiği bildirilirken, forumlarda sonsuz destek sağlayan tüm kullanıcılara da teşekkür edildiği belirtiliyor.

Kodi 20.3 “Nexus†hakkında bilgi edinmek için [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ya da [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] duyurusunu inceleyebilirsiniz.

Kodi 20.3 “Nexus†edinmek için aşağıdaki linkten yararlanabilirsiniz.
    AlıntıAlıntı

Junior Member cleverman7878 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: XBMC_KODİ_ 20.3 "Nexus" - Release

kardes 2 sorum olacaktı
    turkvod kayıtlı uyeyım bende novaler 4k pro cihaz var openatv kurulu turkvod acılıyor ama vıdeoları oynatmıyor sebebı extpalyer3 bılıyorum
    onu ındırdım kurdum ama bır turlu ımajda bulaıyorum
    eklentılerde yok menu kurulum arayuzde yok menu kurulum sıstemde yok hıc bır yerde yok bu servisapp yardım eder mısın
    2, sorum bu cıhazı yenı aldım kodıyı yukleyım turkvodu ordan seyredıyım dedım ama kodı nasıl yuklenır bılmıyorum kodı.tvye gırıyorum dosya vermemısler orda fluthab vermısler ne demekse onu nereye yukleyecegım bılmıyorum
    bır de sudo komutları var oyle puttyden gırıyım dedım ama komut tanınamadı dıyor caresız kaldım sızın turkvodu ılk cıktıgı gunden berı aılece ızlıyorux fılmlerı cok sevıyorum keske almasaydım be yenı novaler cıhazı
    adamların sıtesınde backup var onlar daha turkvod kodi falan bılmıyuorlar yok yanı backupta
    novaler 4k pro turkıye versıronu bır bakup d ısımı goru
    AlıntıAlıntı