Alıntı iyikosan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
Ben Gigablue 800 HD UE plus Open ATV 6.3 imaja kurdum
ve çalışıyor, pli imajda çalışıp, çalışmadığını bilemiyorum
Acaba sizin cihaza skin'in dep uzantılı olanı mı yüklemek gerekiyor, cihazınızın özelliklerini bilmiyorum
Ustam,

VU+UNO 4K SE de Cino*********Pli / CinoGriPLİ / CinoPLİ********* versiyonlarını indirdim ve kurdum. Gerçekten güzel skınler tek sorun zap yaparken alt infobar ortalı durumda fakat sağ üstte saat ve tarihin TV ekranın sağa biraz içine kaçması. Ayarı var mı bilmiyorum. Cihaz ayarlarına araştırdım ama bulamadım..

Cino skın nin Blue ( mavi ) versiyonu var openPLI için çok havalı duruyor,ama ne hikmetse bir türlü çalıştıramadım kuruyorum cihazı kapa/aç yapınca sol üstte daire dönüp duruyor. Sanırım bir şekil de dosyalar çakılma yapıyor. En üstte yazdığım 3 Cino skını silip denedim ama yine olmadı. Bu işin başka bir yolu varmıdır ustam.VU+UNO 4K SE OPEN PLI 7.3
Bir şeyleri atlıyorum ama çözemedim. Engin tecrübelerinize dayanarak nacizhane yardımcı olabilirmisiniz.

Şimdiden Teşekkür Ederim