turk-dreamworld.com Sitesine Hogeldiniz.

BetaSat
Sponsor araniyorSponsor Araniyor1
3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
28 sonu蓨an 21 ile 28 aras
    Senior Member caner1960 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Aug 2008
    Bulundu繠 yer
    izmir
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    257 Toplam

Standart Cevap: OpenVision Yazlmlar Hakknda Genel Duyuru

Alnt berkenkey Nickli 閍eden Alnt [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]

Site 蓷lyor. Sondaki :1923/ yazmay unutmayn.

[De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz] bu satr yazdm siteye ulalamyor diyor imdi denedim
    AlntAlnt

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Mar 2012
    3 Bu Konu icin
    28.647 Toplam

Alnt caner1960 Nickli 閍eden Alnt [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz] bu satr yazdm siteye ulalamyor diyor imdi denedim
    溮mdi bende giremedim.

慆ajlarn ykl oldu繠 siteye giri yapabilirsiniz: [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    AlntAlnt

3. Teşekkr edenler:

ezop (23.05.2021) , caner1960 (23.05.2021) , Dervis (19.05.2021)

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Jul 2008
    6 Bu Konu icin
    1.237 Toplam

Arkadalar orayada yazdm.Gece bilgisayar kapatt蹥m i蓾n hem feedler hemde internet sitesi belli saatlerde 蓷lyor...24 saat bilgisayar a踦k kalrsa aylk 300 TL Elektrik geliyor valla.
    Olaya profesyonel internet sitesi olarak bakmayacaksnz.毼imiz g顤lsn yeter.Bu sebeble i gnleri gece 00:00 dan sabah 10.00 kadar kapal tatil gnleri gece 00:00 dan 12.00 a kadar server kapal.Berkenkey ustam yazlm deposu linkini vermi zaten sa繖lsun.Her markann altnda 1.mesajda yazlm linki var zaten.Siteyi kurmaktaki ama.Yeni yazlm versiyonun 踦kt蹥n haber vermek i蓾n yeni yazlmdaki de簨iklikleri trk蔒 dilde bildirmek i蓾ndir.

Not:Bazende full kapal g顤ebilirsiniz buda feed dosyalarnn tamamen temizlendi簨 ve binlerce dosyann yeniden yklendi簨 anlamn tamaktadr.Sayglar.
    AlntAlnt

5. Teşekkr edenler:

ezop (23.05.2021) , caner1960 (23.05.2021) , berkenkey (22.05.2021) , serif1970 (20.05.2021) , aycan (19.05.2021) , n@ki (19.05.2021)

Junior Member halilarslan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Dec 2011
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

selam ustam ben bu image yukledim (openvision-e2-english-py2-7.6-r307-dm800se ) fakat FlashFXP programi ile baglanamiyorum kullanici adi veya parolami degisik bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler
    AlntAlnt

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Mar 2012
    0 Bu Konu icin
    28.647 Toplam

Alnt halilarslan Nickli 閍eden Alnt [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    selam ustam ben bu image yukledim (openvision-e2-english-py2-7.6-r307-dm800se ) fakat FlashFXP programi ile baglanamiyorum kullanici adi veya parolami degisik bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler
    Ayarlara girip a ifresini belirlemeniz gerekiyor.
    Daha sonra oraya yazd蹥nz ifre ile ba簰anabilirsiniz.
    AlntAlnt

Senior Member polta - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Aug 2012
    0 Bu Konu icin
    529 Toplam

Alnt halilarslan Nickli 閍eden Alnt [De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    kullanc: root

paralo penvision

AlntAlnt

Senior Member n@ki - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Feb 2007
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

[De簟rli Ziyaretci, linki g顤meniz icin bu mesaja cevap yazmanz gerekiyor閍e olmak icin buray tklaynz]
    stat feed sayfasn kapattnzm
    sayglar
    AlntAlnt

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    閍elik tarihi
    Jul 2008
    4 Bu Konu icin
    1.237 Toplam

@Naki Ustam...祹yle anlataym konuyu:

Openvision 慆agelar derleme yetkisi yaklak 10 kiide vard tm lkeler 蓷pnda...Bu derleyen kiilerden biri kaynak kodlara eriim kapal oldu繠nu bildi簨 halde bahreynli bir emek hrszna kodlar paylam...プk ilgin蓨irki bu hrsz tandk.Daha 霵cede baka eklentilerin zerinde editleme yaparak kendi isimlerini koyacak kadar kalp kaplar kapanm kiiler.isim vermeme gerek yok kesin tanrsn.Artk uluslararas 蓷lt蹥na g顤e cmle alem tanyor...Kendilerine leke getirdikleri umrumda de簨l fakat yz perdeleri dm adamlara laf s騽lenmiyor.Araplarla Trkler Hrsz diye arkamzdan konuuyorlar.Allah Islah Etsin...

Bu ba簰amda Openvision Team in 3-4 kiilk 蔒kirdek ekibinin dnda image derleme yetkimiz elimizden alnd.Dolaysyla bende feed deste簨ni vb. tm ileri askya aldm...Aylarca u繢atm kim sebeb olduysa Allah layi簨ni versin...Olayn daha ayrnts varda hatta openvision team hrszn kim oldu繠nuda biliyor ama belki utanma vardr diye isim vermiyorum.

Biz ne s騽lersek s騽liyelim utanma beklemiyorum.Eski bir film var Avare diye.Ba rollerde Raj Kapor...Bir s驆 vard ''Hrszn o簰u Hrsz, Avukatn o簰u Avukat Olur'' diye...Sayglar.
    AlntAlnt

11. Teşekkr edenler:

serif1970 (8.08.2021) , SABIR39 (7.08.2021) , aycan (7.08.2021) , n@ki (7.08.2021)

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123