turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
28 sonuçtan 21 ile 28 arasý
    TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    3 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Standart Cevap: OpenVision Yazýlýmlarý Hakkýnda Genel Duyuru

Alýntý caner1960 Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz] bu satýrý yazdým siteye ulaþýlamýyor diyor þimdi denedim
    Þimdi bende giremedim.

Ýmajlarýn yüklü olduðu siteye giriþ yapabilirsiniz: [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    AlýntýAlýntý

2. Teşekkür edenler:

ezop (23.05.2021) , caner1960 (23.05.2021) , Dervis (19.05.2021)

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    7 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

Arkadaþlar orayada yazdým.Gece bilgisayarý kapattýðým için hem feedler hemde internet sitesi belli saatlerde çalýþýyor...24 saat bilgisayar açýk kalýrsa aylýk 300 TL Elektrik geliyor valla.
    Olaya profesyonel internet sitesi olarak bakmayacaksýnýz.Ýþimiz görülsün yeter.Bu sebeble iþ günleri gece 00:00 dan sabah 10.00 kadar kapalý tatil günleri gece 00:00 dan 12.00 a kadar server kapalý.Berkenkey ustam yazýlým deposu linkini vermiþ zaten saðolsun.Her markanýn altýnda 1.mesajda yazýlým linki var zaten.Siteyi kurmaktaki amaç.Yeni yazýlým versiyonun çýktýðýný haber vermek için yeni yazýlýmdaki deðiþiklikleri türkçe dilde bildirmek içindir.

Not:Bazende full kapalý görebilirsiniz buda feed dosyalarýnýn tamamen temizlendiði ve binlerce dosyanýn yeniden yüklendiði anlamýný taþýmaktadýr.Saygýlar.
    AlýntýAlýntý

4. Teşekkür edenler:

atlas (25.10.2021) , ezop (23.05.2021) , caner1960 (23.05.2021) , berkenkey (22.05.2021) , serif1970 (20.05.2021) , aycan (19.05.2021) , n@ki (19.05.2021)

Junior Member halilarslan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

selam ustam ben bu image yukledim (openvision-e2-english-py2-7.6-r307-dm800se ) fakat FlashFXP programi ile baglanamiyorum kullanici adi veya parolami degisik bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler
    AlýntýAlýntý

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30.025 Toplam

Alýntý halilarslan Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    selam ustam ben bu image yukledim (openvision-e2-english-py2-7.6-r307-dm800se ) fakat FlashFXP programi ile baglanamiyorum kullanici adi veya parolami degisik bu konuda bilgilendirirseniz sevinirim tesekkurler
    Ayarlara girip að þifresini belirlemeniz gerekiyor.
    Daha sonra oraya yazdýðýnýz þifre ile baðlanabilirsiniz.
    AlýntýAlýntý

Senior Member polta - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    533 Toplam

Alýntý halilarslan Nickli Üyeden Alýntý [Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    kullanýcý: root

paralo penvision

AlýntýAlýntý

Senior Member n@ki - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    26 Toplam

[Deðerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanýz gerekiyorÜye olmak icin burayý týklayýnýz]
    üstat feed sayfasýný kapattýnýzmý
    saygýlar
    AlýntýAlýntý

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    5 Bu Konu icin
    1.292 Toplam

@Naki Ustam...Þöyle anlatayým konuyu:

Openvision Ýmagelarý derleme yetkisi yaklaþýk 10 kiþide vardý tüm ülkeler çapýnda...Bu derleyen kiþilerden biri kaynak kodlara eriþim kapalý olduðunu bildiði halde bahreynli bir emek hýrsýzýna kodlarý paylaþmýþ...Çok ilginçtirki bu hýrsýz tanýdýk.Daha öncede baþka eklentilerin üzerinde editleme yaparak kendi isimlerini koyacak kadar kalp kapýlarý kapanmýþ kiþiler.isim vermeme gerek yok kesin tanýrsýn.Artýk uluslararasý çalýþtýðýna göre cümle alem tanýyor...Kendilerine leke getirdikleri umrumda deðil fakat yüz perdeleri düþmüþ adamlara laf söylenmiyor.Araplarla Türkler Hýrsýz diye arkamýzdan konuþuyorlar.Allah Islah Etsin...

Bu baðlamda Openvision Team in 3-4 kiþilk çekirdek ekibinin dýþýnda image derleme yetkimiz elimizden alýndý.Dolayýsýyla bende feed desteðini vb. tüm iþleri askýya aldým...Aylarca uðraþtým kim sebeb olduysa Allah layiðini versin...Olayýn daha ayrýntýsý varda hatta openvision team hýrsýzýn kim olduðunuda biliyor ama belki utanma vardýr diye isim vermiyorum.

Biz ne söylersek söyliyelim utanma beklemiyorum.Eski bir film var Avare diye.Baþ rollerde Raj Kapor...Bir sözü vardý ''Hýrsýzýn oðlu Hýrsýz, Avukatýn oðlu Avukat Olur'' diye...Saygýlar.
    AlýntýAlýntý

10. Teşekkür edenler:

Rýza Selturk (28.03.2022) , serif1970 (9.08.2021) , SABIR39 (7.08.2021) , aycan (7.08.2021) , n@ki (7.08.2021)

Administrator Elvis - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    Istanbul, Turkey
    3 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Standart AW: OpenVision Yazýlýmlarý Hakkýnda Genel Duyuru

Emek hýrsýzlarý ve paragözler yüzünden paylaþýmda olmuyor adam enazindan kaynaðýný gösterir ama göstermiyor çünkü bilmeyenler þahsýn emeði sanýp adam yerine koyuyor net alemine ne ustalar geldi geçti çoðunun imzasýndan eser kalmadý unutuldular.Bitti.
    Kim Hakkýmda ne Düþünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlýntýAlýntý

12. Teşekkür edenler:

Rýza Selturk (28.03.2022) , SABIR39 (25.10.2021) , atlas (25.10.2021)

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123