turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Senior Member simsek59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Standart 1/4/2021 tv fiyatlarındaki anormal artış ?

ben 43pus7805 modeli almak istiyorum ama bu gidişle alamayacağım sanırım, fiyatları takip ediyorum mediamarkt vatan teknosa gibi güvenilir yerden almak istiyorum amazona güvenemedim çünkü ulaşılabilir değiller bir müşteri hizmetleri numarası var arıyorsunuz kayıt bırakıyorsunuz onlar sizi arıyor fakat bir çok kez kayıt bırakmama rağmen aramadılar, mail attım dönmediler, iletişim bölümünden aranma kayıt oluşturma var oradan da işlem yaptım aranmadım , böyle bir yerden ürün almak sıkıntı çıkarır daha ürünü almadan ulaşamıyorum, teknosa da bir defa mağazadan gel al seçeneği ile tv 3.800 tl düşmüştü akşam 5 saatlerinde gördüm akşam gidemedim sabah baktım kampanya bitmişti, genelde teknosa da 4.200 tl civarı yada indirimle 4.000 tl civarıydı fiyatı, en yüksek fiyat da vatan ve mediamarkt oluyordu 4.700 tl idi , bugün tekrar fiyatlara baktım oda ne 5.400 tl ye çıkmış tv nin fiyatı bu 1 nisan şakası mı ya sanmıyorum , bunun sebebi nedir ? dolar yükseldi ama en az 2 haftadır yüksek fiyat bu kadar yükselmemişti hiç, bir de tv üretimi konusunda çip olayından bahsedliliyordu bu sebepten mi bu fiyat artışı ?
    AlıntıAlıntı

Senior Member mesut2999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    25 Toplam

Standart Cevap: 1/4/2021 tv fiyatlarındaki anormal artış ?

Trendyol 3855 TL - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

simsek59 (2.04.2021)

Senior Member simsek59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Standart Cevap: 1/4/2021 tv fiyatlarındaki anormal artış ?

Alıntı mesut2999 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Trendyol 3855 TL - [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    evet ama oraya da güvenemiyorum tv için , karar veremedim olmazssa amazon dan alıcam bütün sitelerde tv fiyatları acayip yükselmeye başladı
    AlıntıAlıntı