turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

10 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member Recep57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Tüm yeni sürümlerde oluyor

Tüm yeni sürümlerde cep den konturol edemiyorum bu yüzden openatv 6.3 yüklemek zorunda kalıyorum bende eski sürümü yükleyip detaylı bi şekil de video yaptım bu sürüm de turkwod de atabiliyorum cep den filimler de açılıyor turkwod de bi izleyin videomu yeni sürümlerde ne eksik bi bakın lütfen bende yeni sürüm kullanmak işitiyorum video bu arkadaşlar [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    30.034 Toplam

Standart Cevap: Tüm yeni sürümlerde oluyor

Alıntı Recep57 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tüm yeni sürümlerde cep den konturol edemiyorum bu yüzden openatv 6.3 yüklemek zorunda kalıyorum bende eski sürümü yükleyip detaylı bi şekil de video yaptım bu sürüm de turkwod de atabiliyorum cep den filimler de açılıyor turkwod de bi izleyin videomu yeni sürümlerde ne eksik bi bakın lütfen bende yeni sürüm kullanmak işitiyorum video bu arkadaşlar [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Openatv 6.4, 6.5 ve 7.0 da kurulumdan sonra

Kurulum > Sistem > Ağ > Şifre Kurulumu na girip şifre belirleyip kaydetmek gerekli.

Yoksa FTP vs ile Ağ dan bağlanılmaz.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

Elvis (10.07.2021)

0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Aynısını yaptım olmuyor cepten girmiyor ben de eski sürümü kurdum direk cepten giriyor o zaman videomu izlediniz mi benim sorunum o eskı surum de oluyor yeni tüm sürümlerde o şifreyi belirtmeme ramen cepten o programdan giremiyorum neden eksik bir program mi var yeni sürümlerde acaba
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Apachi70 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2.065 Toplam

Alıntı Recep57 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Aynısını yaptım olmuyor cepten girmiyor ben de eski sürümü kurdum direk cepten giriyor o zaman videomu izlediniz mi benim sorunum o eskı surum de oluyor yeni tüm sürümlerde o şifreyi belirtmeme ramen cepten o programdan giremiyorum neden eksik bir program mi var yeni sürümlerde acaba
    sorunsuz calisyor
    bir yerde sen yanlis ya da hata yapiyorsun!
    berkenkey ustamiz yazmis!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Size yeniden openatv 7.0 ve openvix yeni yazılım uydurma yükleyip videosunu atacam resimde gösterdiğiniz gibi ayar yapacam cepten girmeye calisacam bunu niçin yapıyorum ben de yeni yazılım kurmak istiyorum bu yüzden kimseyi karalamak amaçlı yapmıyorum uydurma çözüm işitiyorum eski sürüm de kolay oluyor da yeni sürüm de zor oluyor hatta olmuyor
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Bilgilenmek için detaylı video çektim sorun ben de değil tüm yeni güncel sürümlerde hata var lütfen bu konuda yardım edin bize detaylı videoma bakın lütfen yardım edın [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Recep kardeşim videonu izledim. 192.168.1.51 olan ftp klasörüne girmeye çalışırken kullanıcı adı: root yazmalısın.Şifre recep ayarlıyorsun onda sorun yok ama kullanıcı adı r diye yada boş bırakarak girmeye çalıştığın için bağlantı kurulmuyor.Saygılar.
    AlıntıAlıntı

9. Teşekkür edenler:

burak_35 (10.07.2021) , kadehte33 (10.07.2021)

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    144 Toplam

Recep üstad,cihazın cok agır calışıyor.Açılış çok uzun sürüyor ve Türkvod da giriş ve menülerde geçiş bence çok bekliyor.Bilmiyorum cihazınızdanmı nedir.Ben 800se kullanıyorum,açılış ve Türkvodda menülerde gezinme çok daha seri.Bu şekilde beklemek insanı kahreder
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Ben yarım openatv 7.0 tekrar yükleyip ftp de kullanıcı adı root yazacam şifreyi de recep diyecem ftp de aynı yorumu videoma da yazarsanız çok sevinirim saygılar
    AlıntıAlıntı

2 Bu Konu icin
    6 Toplam

Bana yardım eden tüm arkadaşlara teşekkürler uydurma yeni yazılım atarak cepten konturol edebiliyorum artık bunu detaylı bir şekilde video yaptım sizlerle paylaşıyorum tekrardan videomu beyenırsenız yorum yazarsanız abone olursanız çok sevinirım.
    AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

Dervis (12.07.2021) , berkenkey (11.07.2021)