8 yıllık laptop var ve aldığımda orjinal wındows 8 yüklüydü daha sonra windows 10 otomatik geldi ve yükledim uzun süredir de wın 10 kullanıyorum, bir süre önce güncelleme geldi, gelen güncellemeleri yüklemeye başladı biraz uzun sürdü güncellemeleri yüklemeye devam ediyordu sonra "" güncelleştirmeler tamamlanamadı değişiklikler geri alınıyor bilgisayarınız kapatmayın "" uyarısı çıkıyor ve geri almaya başlıyor , bu 2 işlem önce güncelleştirmeleri yüklemeye başlaması ve yükleyememesi sonra da 2. olay değişiklikler geri alınıyor işlemi , bu iki işlemin sürmesi yaklaşık 45 dk sürüyor ve bu her bilgisayarı açıp kapatırken oluyordu ve güncelleştirmeleri kapattım problem ortadan kalktı ama bir süre sonra tekrar güncelleştirme almaya başladı güncelleştirmeler kapalı olmasına rağmen, bu problemin çözümü var mı ?

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]