turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu
286 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Senior Member Sami Ertaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    566 Toplam

Standart Cevap: Multi-Stalker plugin Beta Enigma2

Ben de indiremedim, Kaynak kodlarından mı yapacağız acaba?
    Mega 180 cm hareketli parabol anten,
    24" motor kolu, Sharp beyaz LNB
    DM 900 UHD 4K - Open ATV 7.4
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. Dervis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

İndirme linki falan yok...1.mesajdaki wget komutunu telnetten kopyala yapıştır yapıp çalıştıracaksınız...Yüklü olan image ın python sürümünü ve işlemcinizin modeline göre otomatik kuracak...Ve cihazınızı yeniden başlatacak...İlk mesajdaki yükleme adımlarını iyi takip edin.Apk işini soran arkadaşımız zaten androidte Stalker işini yapan bir sürü program var.Maaleseef Enigma2 uydu alıcılarında böyle evrensel bir stalker player yoktu resmen ilaç oldu....Saygılar.
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

SABIR39 (6.08.2021) , yasargullu (6.08.2021)

Senior Member harkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    456 Toplam

flashXP ile kopyalayıp yapıştırınca yazdığımız accountlarda hata verirken DCC ile kopyalayıp yapıştırdığımızda accuntlar gayet güzel çalışıyor yapanın ellerine buraya taşıyıp bizi bilgilendiren DERVİŞ ustaya çok teşekkürler şahane çalışıyor
    AlıntıAlıntı

5. Teşekkür edenler:

sevketis35/5 (13.01.2022) , Dervis (6.08.2021)

2 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    flashXP ile kopyalayıp yapıştırınca yazdığımız accountlarda hata verirken DCC ile kopyalayıp yapıştırdığımızda accuntlar gayet güzel çalışıyor yapanın ellerine buraya taşıyıp bizi bilgilendiren DERVİŞ ustaya çok teşekkürler şahane çalışıyor
    Rica ederim harkan ustam...Açıkçası bir müddet üzerinde çalıştığım bir konuydu.Ziko ustanın bu konuda daha fazla üzerine düştüğünü takip ediyordum zaten...Eklenti Beta aşamasında ama daha ilk sürümünde müthiş başarılı buldum...Açıkçası QT tabanlı stalkerı son model cihazlarda çalışırken performansıda kötüydü.Benim cihaz yeni olduğu için çalıştırmak çok zor oldu ve 15 dakikada açılıyordu QT Stalker...

Ziko kardeşimizin hazırladığı Stalker şu anda hatasız çok hızlı yani mükemmele yakın...Başka bir artısıda Hem Python2 hemde Python3 tabanlı imagelarda çalışması.Bunuda yaptığı script sh dosyasıyla otomatik yapıyor olması orta seviye kullanıcı için büyük destek olmuş...

Tabiki eksikleri var ve olacak.Ama bu bilgi birikimdeki birininde tüm bunları çözeceğine kuşkum yok...

Aslında tüm platformlar için İpk hazırlanır ama eski iştahım yok.Saygılar.
    AlıntıAlıntı

7. Teşekkür edenler:

harkan (12.08.2021) , SABIR39 (6.08.2021)

0 Bu Konu icin
    456 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Rica ederim harkan ustam...Açıkçası bir müddet üzerinde çalıştığım bir konuydu.Ziko ustanın bu konuda daha fazla üzerine düştüğünü takip ediyordum zaten...Eklenti Beta aşamasında ama daha ilk sürümünde müthiş başarılı buldum...Açıkçası QT tabanlı stalkerı son model cihazlarda çalışırken performansıda kötüydü.Benim cihaz yeni olduğu için çalıştırmak çok zor oldu ve 15 dakikada açılıyordu QT Stalker...

Ziko kardeşimizin hazırladığı Stalker şu anda hatasız çok hızlı yani mükemmele yakın...Başka bir artısıda Hem Python2 hemde Python3 tabanlı imagelarda çalışması.Bunuda yaptığı script sh dosyasıyla otomatik yapıyor olması orta seviye kullanıcı için büyük destek olmuş...

Tabiki eksikleri var ve olacak.Ama bu bilgi birikimdeki birininde tüm bunları çözeceğine kuşkum yok...

Aslında tüm platformlar için İpk hazırlanır ama eski iştahım yok.Saygılar.
    Tekrar çok teşekkürler DERVİŞ hocam gayet güzel çalışıyor bana göre sadece bir yer sıkıntılı herhangi bir kanaldan exit tuşu ile çıkmak istediğimizde tekrar soruyor çıkmak istiyormusunuz diye bunu sormasa çok daha şahane olur ama kare(video durdurma tuşu ile) tuşuyla kanaldan direk çıkıyor ziko ustaya bunu iletirseniz çok memnun olurum ama bu haliyle bile muhteşem kolay gelsin iyi akşamlar dilerim
    Konu harkan tarafından (6.08.2021 Saat 21:53 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

Alıntı harkan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Tekrar çok teşekkürler DERVİŞ hocam gayet güzel çalışıyor bana göre sadece bir yer sıkıntılı herhangi bir kanaldan çıkmak istediğimizde tekrar soruyor çıkmak istiyormusunuz diye bunu sormasa çok daha şahane olur ziko ustaya bunu iletirseniz çok memnun olurum ama bu haliyle bile muhteşem kolay gelsin iyi akşamlar dilerim
    Evet ustam tek eksiği var onuda bulmuşsun...Oda çözülünce mükemmel üstü olacak...Yalnız kafamda şöyle bir soru işareti var.Stalker için imagedaki gömülü E2 player kullanılmasını ayarlamış.Eklentiyle birlikte çalışacak sistem QT stalkerda olduğu gibi kasma yaparmı onu zamanla göreceğiz.Saygılar.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    456 Toplam

Alıntı Dervis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evet ustam tek eksiği var onuda bulmuşsun...Oda çözülünce mükemmel üstü olacak...Yalnız kafamda şöyle bir soru işareti var.Stalker için imagedaki gömülü E2 player kullanılmasını ayarlamış.Eklentiyle birlikte çalışacak sistem QT stalkerda olduğu gibi kasma yaparmı onu zamanla göreceğiz.Saygılar.
    yok ben denedim 4k UHD-H265 video seyrettim baya uzun seyrettim banamısın demedi akıcı bir şekilde çalışıyor
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1.293 Toplam

yok ben denedim 4k UHD-H265 video seyrettim baya uzun seyrettim banamısın demedi akıcı bir şekilde çalışıyor
    Bahsetmek istediğim şuydu.Kanal değiştirme aynı uydu kanal değiştirme gibi olsun diyorsan ona hitaben açıklamıştım.Yoksa şu anki haliyle mükemmel.Gece HOME 4K kanalını açıyorum sabaha kadar donmuyor.Bekleyelim görelim....Saygılar.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    456 Toplam

Bahsetmek istediğim şuydu.Kanal değiştirme aynı uydu kanal değiştirme gibi olsun diyorsan ona hitaben açıklamıştım.Yoksa şu anki haliyle mükemmel.Gece HOME 4K kanalını açıyorum sabaha kadar donmuyor.Bekleyelim görelim....Saygılar.
    Anladım evet şu haliyle bile çok güzel bende uno4k ve octagen 8008 var octagen neysede uno4k da stalker portal pluginleri çalışıyor ama knalları göstermiyordu bu ilaç gibi geldi şimdiden 12 tane ekledim süper saygılar ve sevgiler benden
    AlıntıAlıntı

Junior Member cigosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Teşekkürler, süper çalışıyor ,Arkadaşlar bugibi işlerde çok büyük emek ve saatler,sabır,araştırma var.Tekrar çok Teşekkürler.Birde ilerde kanal listesi olursa yemede yanında yat ))))
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci 12345612 ... SonuncuSonuncu