turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

24. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 14202122232425262728 ... SonuncuSonuncu
286 sonuçtan 231 ile 240 arası
    Member akkrep71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    27 Toplam

Standart Cevap: Multi-Stalker plugin Enigma2

Alıntı tepe Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Evet kullanabilirsin.,Kullanıcı adı ve şifre girmene gerek yok. Açıklamam aşağıda;
    Buradan; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    - stalker.conf dosyasını indir.,Dcc ile cihazına bağlan ve indirdiğin bu stalker.conf dosyasını home/içine at.(attriuebe=777 yap)
    -home içindeki stalker.conf dosyasını edit'lediğinde içinde bunu göreceksin;
    portal 01 [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] buradaki; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] yerine kendi server'inin ismini ve port'unu ,mac yazan yerdeki 00:1AA4:E8:57 yerine'de kendi cihazının mac adresini yazacaksın.Bunu yaparken istersen
    portal 02 [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] diye de 2nci bir portal olarak yazıp kaydedip MultiStalker'i kendi server'ini seçerek çalıştırabilirsin.Kendi portalını yazarken boşluk,nokta,ikinokta üstüste gibi şeylere azami dikkat et yanlış yazarsan çalışmaz.,Kendi serverini önceden kontrol et doğru yazmışmısın diye ondan sonra dosyayı save/exit yap.,Kontrolu da şu şekilde yapabilirsin.örnek olarak verdiğim senin server'in bu ''portal 02 [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]'' olsun bu tırnak içindeki leri portal 02 hariç google da arama sütununa (yukarıdakine) yapıştır ok tuşuna bas. senin server'inle ilgili sayfa açılırsa yazılanlar doğrudur.,Hepsi bu.
    Kolay gelsin
    hocam anlatımın çok net ben denedim olmadı acaba çalıştıran oldumu saygılar
    vu+zero 4k
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

hamdullah1 (21.02.2022)

Junior Member sawyer53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Yüklemek istediğim zaman cihazın desteklemediği uyarısını verdi malesef.

You have Python2 image
    Your device is not supported
    AlıntıAlıntı

Member tepe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    13 Toplam

Merhaba,
    ''ben denedim olmadı '' derken ne oldu.?, stalker da kendi serverini okeyledin hata'mı verdi.? öyle ise Dcc ile tekrar dan cihaza bağlan ve stalker.conf dosyasını editle portal 01 in başında ?*# gibi bir takım işaretler var ise sil ve kaydet,cihazı kapat aç ve tekrar dene.
    AlıntıAlıntı

Junior Member bay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

ipk olarak kurmayı denemeyin. Konu altındaki python2 dosyasını indirin onu ilgili dizine atın. Reboot yapın.
    AlıntıAlıntı

Junior Member sawyer53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    79 Toplam

Alıntı bay35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    ipk olarak kurmayı denemeyin. Konu altındaki python2 dosyasını indirin onu ilgili dizine atın. Reboot yapın.
    İpk olarak bende kuramadım sonra python 2 dosyasını yükleyip kurdum dosyaları düzenledim ama kanal listeleri gelmedi. Sonra sinirlendim bıraktım kafam dağılınca bir ara tekrar bakacağım neden kanalların gelmediğine.

Tapatalk Pro kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    AlıntıAlıntı

Member akkrep71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    27 Toplam

Alıntı bay35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aynı şekilde bulduğum adresler çalışıyo ancak kendi paralı adresim çalışmıyo karşi tarafın mac olması gerekmezmi
    vu+zero 4k
    AlıntıAlıntı

Junior Member bay35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Paralı dediğiniz abonelik, mac adresiyle mi yoksa sonu m3u veya ts ile mi bitiyor?
    mac adresi ise bunda açması gerekir.
    İkincisi ise enigma2-plugin-extensions-jedimakerxtream6.18.20210829 -..2 enigma2-plugin-extensions- bu eklentiyi kurun. Listenizi kullanın.
    AlıntıAlıntı

Administrator Elvis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    5.913 Toplam

Alıntı tepe Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhaba,
    ''ben denedim olmadı '' derken ne oldu.?, stalker da kendi serverini okeyledin hata'mı verdi.? öyle ise Dcc ile tekrar dan cihaza bağlan ve stalker.conf dosyasını editle portal 01 in başında ?*# gibi bir takım işaretler var ise sil ve kaydet,cihazı kapat aç ve tekrar dene.
    Burdaki dosyayi indir zip den cikart ve yoluna göre yükle calismasi lazim kolay gelsin.(tabiki server linklerini eklemniz gerekir.)
    ben clone dm 800 sim 2.01 ile sorunsuz calistirdim.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kim Hakkımda ne Düşünüyorsa Allah ona 10 Mislini Versin

AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

vardiyali (27.10.2021) , aycan (12.10.2021)

Member hawk1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    21 Toplam

Alıntı Elvis Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Burdaki dosyayi indir zip den cikart ve yoluna göre yükle calismasi lazim kolay gelsin.(tabiki server linklerini eklemniz gerekir.)
    ben clone dm 800 sim 2.01 ile sorunsuz calistirdim.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam yoluna gore yukle! orasini biraz daha acarsaniz memnun olurum tam olarak nereye yuklenecek turkvodun icinemi yoksa Extensions un icinemi?
    tesekurler.
    ya oldugun gibi gorun, yada gorundugun gibi ol
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. berkenkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    30.036 Toplam

Alıntı hawk1 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam yoluna gore yukle! orasini biraz daha acarsaniz memnun olurum tam olarak nereye yuklenecek turkvodun icinemi yoksa Extensions un icinemi?
    tesekurler.
    Bu konu TURKvod ile ilgili değil.

TURKvod da stalker linklerini izlemek için aşağıdaki konunun 16. STALKER PLAYER Nasıl Kullanılır maddesine bakınız:

AlıntıAlıntı

13. Teşekkür edenler:

hotbord_34 (16.10.2021)

24. sayfa - 29 sayfa var BirinciBirinci ... 14202122232425262728 ... SonuncuSonuncu