turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Junior Member Fx14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Vu Uno 4K SE'de piconların lcd ekranda görünmesi

Cihazı yeni aldım. Open ATV 7.0 da piconlar bilgi barında görünüyor ancak küçük LCD ekranda görünmüyor. LCD4Linux eklentisinide kurdum bazı ayarlar yaptım ama hala değişiklik olmadı sadece kanalın adı var picon yok. Bu eklentiyle bu işlemi detaylı olarak nasıl yapabilirim ?
    AlıntıAlıntı

Senior Member kadehte33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    152 Toplam

Standart Cevap: Vu Uno 4K SE'de piconların lcd ekranda görünmesi

Alıntı Fx14 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Cihazı yeni aldım. Open ATV 7.0 da piconlar bilgi barında görünüyor ancak küçük LCD ekranda görünmüyor. LCD4Linux eklentisinide kurdum bazı ayarlar yaptım ama hala değişiklik olmadı sadece kanalın adı var picon yok. Bu eklentiyle bu işlemi detaylı olarak nasıl yapabilirim ?
    Selamlar,

Vu Duo 4K Vti ve Open Bh image te bunlari etc,enigma icine atip sorunsuz seyrediyorum.
    Open Atv de olmasi lazim. Istersen bir dene. Cok cok yeniden image atarsin. Bilgilerini almayi unutma.
    Picon dosyasi bende usr/share/enigma2 icinde. Bu da böyle ayarli.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Not: Yükledikten sonra cihazi yeniden baslatin.

Umarim uyumludur.

Kolay gelsin !
    Konu kadehte33 tarafından (10.01.2022 Saat 11:54 ) değiştirilmiştir. Sebep: Düzeltme
    AlıntıAlıntı

Member tan sel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

Standart Cevap: Vu Uno 4K SE'de piconların lcd ekranda görünmesi

Open Plı 7.3 te piconlar bende de gözükmüyor. mini tv de . Kanal listesinde ise sorun yok
    AlıntıAlıntı