[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]RP imager OS kullanıcıları için yeni bir araç olarak kullanıma sunulduğu, pavroo tarafından duyuruldu. Raspberry Pi görüntüleme yardımcı programının, disk görüntüleri yazmak ve SD kartları biçimlendirmek için grafiksel kullanıcı arabirimi olduğunu belirten pavroo; bunun, Raspberry Pi Imager, Raspberry Pi OS ve diğer işletim sistemlerini Raspberry Pi’nizle kullanıma hazır bir microSD karta kurmanın hızlı ve kolay yolu olduğunu söyledi. Raspberry Pi Imager’ı kullanarak Raspberry Pi OS’yi veya başka bir işletim sistemini kurmanın son derece özel bir durum olduğunu belirten pavroo; Raspberry Pi Imager’ın SD kart okuyuculu bir bilgisayara indirilip ve kurulabileceğini söyledi.

Sparky armhf ve arm64 kalıbını, özel görüntü seçeneği aracılığıyla bir SD karta yüklemenin nasıl olacağını [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ile öğrenmenin kolay olduğunu söyledi.
Bu arada, Raspberry Pi görüntüleme yardımcı programının, disk görüntüleri yazmak ve SD kartları biçimlendirmek için grafiksel kullanıcı arabirimi olduğunu belirten pavroo; bunun, Raspberry Pi Imager, Raspberry Pi OS ve diğer işletim sistemlerini Raspberry Pi ile kullanıma hazır bir microSD karta kurmanın hızlı ve kolay yolu olduğunu söyledi.

pavroo’nun RPi Imager hakkındaki bildirimine [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] ulaşabilirsiniz.

Raspberry i Imager’ı kullanarak Raspberry Pi OS’yi veya başka bir işletim sistemini kurmanın son derece özel bir durum olduğunu belirten pavroo; yazılımın aşağıdaki komutlarla kurulabileceğini belirtti.
sudo apt update
sudo apt install rpi-imager

Elbette yazılımı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] indirmenizde mümkün.