turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Junior Member bişgias2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Flashfxp programında kanalar hangi klasörde bulunmakta ve nasıl düzenleyebi

iyi Günler;

yeni octagon SF8008 cihaz aldım. egnima2 cihaz konusunda acemiyim. kanalları bozduğumdan yeniden dğzenlemek istiyorum. Flashfxxp programında kanallar hangi klasöre bulunmakta ve nasıl düzenleyeceğim konusunda yardımlarınızı beklemekteyim.
    AlıntıAlıntı

Member yakumo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    33 Toplam

Standart Cevap: Flashfxp programında kanalar hangi klasörde bulunmakta ve nasıl düzenleyebi

slm octagondan anlamam ama admin yada dovlond icindedir eger özel bir ordna acip oraya koymaysan
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Mod. nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9.734 Toplam

Standart Cevap: Flashfxp programında kanalar hangi klasörde bulunmakta ve nasıl düzenleyebi

Alıntı bişgias2 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    iyi Günler;

yeni octagon SF8008 cihaz aldım. egnima2 cihaz konusunda acemiyim. kanalları bozduğumdan yeniden dğzenlemek istiyorum. Flashfxxp programında kanallar hangi klasöre bulunmakta ve nasıl düzenleyeceğim konusunda yardımlarınızı beklemekteyim.
    selam kanalları flashxp ile cihaz içinden düzenleyemezsin güncel kanal listesi indir E-channelizer ile cihaza gönderin bu program ile düzenlemede yapabilirsiniz
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Sayın Nasre;
    Teşekkürker,
    Yürksat+Hotbirt+astra 19 uyduların birlikte olduğu kanal listelerini nerede bulabilirim. Astra+hotbirt indirdin ancak, türksat dahil üç uyduyu bir arada bulamnadım.
    octagon SF8008 kanallar türksat+hptbirt+satra olarak sıralamam veya taramatmam mümkün mü, mümkünse nasıl olacaktır acaba.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Acipayamli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    35 Toplam

bişgias2 arkadasim enigma 2recirverde kanal duzenlemekicin ( bircok program var ) enguzel dreambox edit programi onu indir onunla duzenleye bilirsin veya hazir backup veya setting
    kullanabilirsin benim onerim once sendeki uydulari kor tarama ile taratip kendi setting dosyani yapmani oneririm asagidaki vidoya bak
    sana lazim olan programlar 1 dreamboxcontrolcenter ( DCC E2 ) 2 dreamboxedit 3 notepad 4 file zille zaman icinde alisirsin ama guzel bir recirver bildigimi yaziya aktarmak zor
    setting dosya yolu ? etc/ enigma2/ icindedir bilgisayar da basittir file ziile programi hizlidir ozellikle pikon yuklemede

vidolara bakabilirsin

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    dcc e2 aciklamasi turkcesini bulamadim bakarak yapabilirsin
    Konu Acipayamli tarafından (10.01.2023 Saat 18:47 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

İyi Günler;

Octagon SF8008 cihaz bulunmakta olup
    OpenATV 7.2
    A Türksat
    B Hotbirt
    C Astra 19.02E uydular bulunmaktadır.
    Hazır kanal listesini DreamboxEdit.5.40 programı ile anılan makinaya yükledim. Ancak, kanallara gelince kanal sıralaması çok farklı bir şekilde çıkıyor, Hazır kanal listesi TRT1. Fox, ATV .. gitmekte iken makinayı açıp yön tuşları ile baktığımda yabancı kanallardan başlamaktadır.
    Kanal listesinde ilk önce Astra, Hotbirt ve en son Türksat uydu ismi yazmaktadır.
    1- DreamboxEdit ile kanal yüklendikten sonra yapmam ggereken bir uygulma veya işlem bulunup bulunmadığı,
    2- Kanal listesinde uydu sırlamasını nasıl değiştirebilirim.
    3- Tekrardan uyduları taratmam gerekir mi, gerekirse tek tek el ile taramam gerekiyor.
    4- Hazır kanal listesine ait dosyasını FlashFXP 5 programı ile yüklemek mümkün ise nasıl olacak hakkında yardımlarınız beklenmektedir.
    AlıntıAlıntı