turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member vuralturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart İp tv tavsiye

Merhaba arkadaşlar ip tv tavsiyesi istiyorum ağırlıkla maç izlenicek maç izlerken donma sorunu olmayan yayın geçikme süresi olmıyan gerektiğinde teknik destek verebilelecek icabında telefondan vs izleye bileceğim sorunsuz ip servisi hizmeti veren güvenilir sağlam firma yada şahız vs farketmez tavsiyelerinizi bekliyorum .

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    81 Toplam

Standart Cevap: İp tv tavsiye

bende arkadaş gibi fiyat performans bir saglayıcı arıyorum

Senior Member serkanguzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4.482 Toplam

İddialı bir söz olacak ama, sadece süperlig maç yayın lisansını elinde bulunduran yasal sağlayıcının ip içinden gönderdiği maç yayını donmaz. Çünkü süperlig paketine üye olan aboneye özel ip hizmeti verilir.

Bunun dışında ne kadar iptv satıcısı varsa, hepsinin verdiği maç yayınları, lisanslı ve yasal değildir. Yani verdikleri maç yayınlarının tamamı kaçak yayındır. Yayın kaçak olduğunda ve dağıtılan maç yayınında belli bir kapasitenin üzerine çıkıldığında, donma kaçınılmaz olmaktadır.

Yani özetle; donma olmadan maç izlemek istiyorsanız, digitürk haricinde iptv server satıcılarına paranızı boşuna kaptırmayın.
    Doğru bilginin adresi...

Geneli ingilendiren sorulara PM'den yanıt veremiyorum.
    Katılımcıların yararlanabilmesi için, sorularımızı açık alandan sormaya özen göstermeliyiz.
    Anlayışınız için şimdiden teşekkürler.

4. Teşekkür edenler:

d-king (20.12.2023)

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.395 Toplam

Alıntı serkanguzel Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    İddialı bir söz olacak ama, sadece süperlig maç yayın lisansını elinde bulunduran yasal sağlayıcının ip içinden gönderdiği maç yayını donmaz. Çünkü süperlig paketine üye olan aboneye özel ip hizmeti verilir.

Bunun dışında ne kadar iptv satıcısı varsa, hepsinin verdiği maç yayınları, lisanslı ve yasal değildir. Yani verdikleri maç yayınlarının tamamı kaçak yayındır. Yayın kaçak olduğunda ve dağıtılan maç yayınında belli bir kapasitenin üzerine çıkıldığında, donma kaçınılmaz olmaktadır.

Yani özetle; donma olmadan maç izlemek istiyorsanız, digitürk haricinde iptv server satıcılarına paranızı boşuna kaptırmayın.
    Ustaya katiliyorum

Konu Kapanmisdir
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.