turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 5 sayfa var 12345 SonuncuSonuncu
47 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Vip Member Dreamboxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    20 Bu Konu icin
    256 Toplam

Thumbs up HTC Touch Diamond TomTom FAQ Yükleme

Selam millet sizlere ellimden geldi kadar HTC Touch Diamond TomTom nasil yüklenir anatacam

HTC Touch Dimaond Bilgisayara bagliyorus usb kablodan Tomtom install icinde rfsknbrl1 dosya var bu dosyanin icindekilerini sirf HTC Diamond yüklyioruz. TT_Nav_7.450.9028_repack3-vga-black ve cmd Dateien bas kizmina yükledikden sonra usb kablo cikarioruz ve Tomtomu install edioruz.

Install etiikden sonra usb kablo geri baglyioruz HTC Diamond baglanip Programme ordnere giroruz ve TomTom install dosyanin icinde rfsknbrl2 var onun icinde 3ordner var o 3 ordneri HTC Diamond Programme/Navigator icine ekliyeceksiniz art helpme voices bu dosyalari buraya kadar okse TomTom yüklenmis vaziyete olmus olyior HTC Diamond Telefonuza.

Gelelim önemli kizma Harita aktiviren:
    ilk isimiz ben meselah birtane Harita secdim DE_AT_CH_720_1803 bu dosya oldu gibi HTC Diamond bas kizmina yüklencek DE_AT_CH_720_1803 icinde meta diye datei var(DE_AT_CH-13.meta)bunu HTC Diamond bas kizminda olan cmd Dateien olan insert_meta_from_Map_here ordnerin icine koyoruz.

HTC Diamond bas kizminda ttnavigator.bif var onnu text editordan aciorsunuz DeviceID 10 taneli nr olani kopyaliyorsunuz ve cmd Dateien ordnerin icinde DeviceID text datei var onu acip o 10 taneli nr buraya kopyaliyorsunuz ve kayit ediorsunuz.

cmd dateien icinde RunMeforDCT tiklyiorsunuz 2tiklyiorsunuz entere tiklayin sonra 1 tiklayin enter sonra tekrar enter.

cmd dateien insert_meta_from_Map_here icinde dct yerlesdiror otamatik siz simdi meta ve dct bas kizminda DE_AT_CH_720_1803 haritaya geri yüklyiorsunuz überschreiben yazarsa evet diyin ve islem tamamdir kart aktivdir.

eyer emin deyilseniz olmadindan dolayi cmd dateien icinde RunMeforAllAutomatic tiklyiorsunuz 2 basiyorsunuz entere 1basiyorsunus entere ve HTC Diamond hangi wechselträger buchstabe kulanyiorsa kücük harf tiklayin benimkizi mesela e tikyiorum entere ve cikiom. iyi kulanmalar.

TomTom install Programm
    Gizli iceriği görmeniz icin ister bu konuya cevap veriniz yada 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
    Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.

Harita
    Gizli iceriği görmeniz icin ister bu konuya cevap veriniz yada 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
    Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.
    Konu Dreamboxer tarafından (21.09.2008 Saat 16:21 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

albayceyhun (15.05.2016) , MAJESTURK (8.03.2014) , fatih_666 (14.04.2013) , kondor22 (19.03.2013) , ademsapmaz03 (15.11.2012) , BGT (23.09.2012) , nurhakli (13.05.2012) , zalo (24.04.2012) , tarhan_23 (2.09.2011) , mussi (20.08.2011) , Batuhan1975 (26.07.2011) , kornsky (4.07.2011) , tombul31 (21.06.2011) , HMABMP (13.06.2011) , sailor81 (27.05.2011) , hakancoruh (14.04.2011) , ganicanta (18.03.2011) , mustafa kara (5.01.2011) , hasret (10.10.2010) , xdevrimx (26.08.2010)

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Standart Cevap: HTC Touch Diamond TomTom FAQ Yükleme

Iste budur... Süpersin usta ellerin dert görmesin.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Junior Member mc@ey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

link icin tekrar tesekkür ederim ama ben bunu nedense yapamadim..
    sana bir yapma seklimi yaziyim belki benim hatami bulabilirsin
    simdiden emegin icin cok tesekkürler...

1.. Htc de interner speicherda bir dosya olusturdum adini TOMTOM koydum ve cmd datei ve TT_Nav_7.450.9028_repack3-vga-black kopyaladim ve sonra yükledim
    2.sonra diyer 3 dosyayi htc de olusan programme navigatora kopyaladim.
    3.sonra DE_AT_CH_720_1803 adli dosyayi oldugu gibi benim cmd datei yükledigim dosyayin yanina kopyaladim ve ayriyetten DE_AT_CH-13.meta dosyasini cmd dateien icine kopyaladim..

iste problem burdan sonra basliyor....

4. htc internet speicherda olusan ttnavigator.bif dosyasini aciyorum ve kopyalamam gerekeni kopyaliyorum ve tomtom dosyasinin icinde olan cmd dateien orda ola device dateie acip kopyalamis oldugum nr oraya yaziyorum ve speichern ediyorum..

5. RunMeforDCT calistirip ilkbasta 2 ve sonra 1 basiyorum...

bütün bunlari yaptiktan sonra programi calistiriyorum ve bana halen keine karte diyor...
    neyi yanlis yaptigimi bilmiyorum bana yardimci olabilirsen sevinirim
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    256 Toplam

Standart AW: HTC Touch Diamond TomTom FAQ Yükleme

aramiza hosgeldin @mc@ey senin yanisin surda bir dosya olusturdum adini TOMTOM koydum ve cmd datei ve TT_Nav_7.450.9028_repack3-vga-black kopyaladim ve sonra yükledim yüklemis ola bilir tomtom ama neden bende bilmiom tam galiba cmd dosyadan kaynaklanyior senin ilk isin HTc de TomTom ne ayitse hepsini sil htc den yani harita cmd dosya tomtom setup o cab datei hepsini sil tomtomuda deinstalieren yap htc temizledin saman buraya yaz sana yardim edim

senin ilk isin yapcan is rfsknbrl1 ne varsa icinde bas kizmina yükliyecen TT_Nav_7.450.9028_repack3-vga-black ve cmd Dateien bas kizmina yüklemen ve installieren aniyacan arbeitsplatzta htc diamond festplatte ilk girdinde winrar datei olarak ve cmd ordnersi nasilsa öyle yüklemen gerek yani ayri dosya yapipda hepsini bir dosyaya koymiyacan
    Konu Dreamboxer tarafından (25.09.2008 Saat 18:52 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

evet suanda tam dediginiz gibi yaptim herseyi sildim ve yeniden dediginiz gibi yükledim ve DE_AT_CH_720_1803 yine htc nin bas kismina yükledim.. ve DE_AT_CH-13.meta dosyasini "insert_meta_from_Map_here" dosyasina kopyaladim

ve suanda ttnavigator.bif icindeki 10 lu numarayi cmd dateien icindeki DeviceID e kopyaladim ve
    RunMeforDCT 2 ye sonra da 1 e bastim

islem bununla bitti galiba simdide programi calistirip denedim ve busefer bana

Aktivierung fehlgeschlagen
    das ist leider nicht der korrekte aktivierungscode für das Produkt de_atch diyor

busefer neyi yanlis yaptim?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    256 Toplam

cmd ordnerin icinde nsert_meta_from_Map_here icinde iki tane datei olmali biri senin koydun biride kendi yapti datei olmasi gerek yani biri meta öbürü dct datei olmasi gerek bunlari haritanin icine koyman gerek
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

ok haritalar oldu ama simdi baska bir problemim var bende bir türlü GPS signal bulamiyor bunun nedeni ne olabilir interner Gps i sectim....
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

bana yardimci olabilirmisiniz?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    256 Toplam

buyur usta ne var sorunun ?
    AlıntıAlıntı

Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7.394 Toplam

Alıntı suwanriko Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bana yardimci olabilirmisiniz?

Usta hangi Probleminiz var acaba?
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 5 sayfa var 12345 SonuncuSonuncu