turk-dreamworld.com Sitesine Hoþgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arasý
    Senior Member ixir44 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Bulunduðu yer
    adana
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Þok Operasyon Malesef Yönetim Gerets Ýle Sözleþme Yeniledi

Þok operasyon

Fenerbahçe'nin Antalyaspor'a yenilmesiyle þampiyonluk umudunu tazeleyen Galatasaray, dün sürpriz bir þekilde Eric Gerets'le anlaþtý, Florya'ya gelen Baþkan Canaydýn ve yardýmcýsý Polat, Belçikalý hocaya bir yýllýk sözleþme imzalattý

ERHAN TELLÝ

Galatasaray yönetimi, yaklaþýk üç aydýr kendisi ile sözleþme yenilenmesini bekleyen Belçikalý Teknik Direktör Eric Gerets ile dün akþam Florya'da sürpriz bir görüþme yaparak teknik adamla el sýkýþýp sözleþmesini bir yýl daha uzatttý.
    Baþkan Özhan Canaydýn, yardýmcýsý Adnan Polat ve yönetici Haldun Üstünel, Kayseri Ercisyesspor maçý için Florya'da kampa giren takýmý ziyaret ederken teknik direktör Eric Gerets ile de sürpriz bir þekilde masaya oturdular. Gerets'e sözleþmesindeki bir yýllýk opsiyonu uzatmak istediklerini söyleyen Baþkan Canaydýn ve Polat daha sonra teknik adamla her konuda anlaþarak imza attýrdýlar.
    Yönetimin, Fenerbahçe'nin Antalyaspor'a yenilmesinin ardýndan puan farkýnýn altýya inmesiyle harekete geçtiði, Gerets'in kafasýný rahatlatmak ve futbolcularý þampiyonluða daha çok motive etmek için bu kararý aldýklarý öðrenildi.
    Eric Gerets'in de yapýlan görüþmede Baþkan Canaydýn ve Polat'a teþekkür ederek, Galatasaray'da uzun yýllar çalýþmak istediðini söylediði ve kendisine yapýlan yeni sözleþme jestinden dolayý bir hayli memnun olduðu bildirildi.

Potaya Narin desteði

Galatasaray Bayan Basketbol Takýmý, Narin Tekstil ile sponsorluk anlaþmasý yaptý. Mecidiyeköy'deki kulüp binasýnda gerçekleþtirilen, sarý - kýrmýzýlý yöneticiler Ahmet Dedehayýr ve Atilla Kýnay ile Narin Tekstil'in ortaðý Emre Narin'in de hazýr bulunduðu törende 1,5 yýllýk sponsorluk anlaþmasý imzalandý. Anlaþmayla Narin Tekstil, Bayan Basketbol Takýmý'nýn, 2007 - 2008 sezonu sonuna kadar sponsorluðunu yapacak.

Son prova

Sarý - kýrmýzýlý takým dün yaptýðý son antrenmanla Erciyes maçýnýn hazýrlýklarýný tamamlayarak Florya'da kampa girdi. Midesinden rahatsýz olan Song ile Denizli maçýnda arka adalesinden sakatlanan Okan'ýn, Erciyes'e karþý forma giyemeyecekleri açýklandý. Gribal enfeksiyon geçiren Hakan veAyhan'ýn durumu ise maçtan önce netlik kazanacak.

GALATASARAY
    Mondragon
    Ferhat
    Tomas
    Tolga
    Sabri
    Hasan Þaþ
    Ýnamoto
    Ýliç
    Arda
    H.Kabze (Hakan)
    Ümit

K.ERCÝYES
    Orkun
    Ergün
    Ali Turan
    Özgür
    Ýlhan
    Timuçin
    Toth
    Mustafa
    Emre
    Lazarov
    Mehmet

STAT: Ali Sami Yen, SAAT: 20.00,
    HAKEM: Aytekin Durmaz,
    YAYIN: Lig TV,
    SAKAT: Song, Okan (Galatasaray), Kürþat, Ýlkem (K.Erciyes),
    CEZALI: Cenk, Djalovic (K.Erciyes)
    AlýntýAlýntý

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    682 Toplam

Standart Ýlgi: Þok Operasyon Malesef Yönetim Gerets Ýle Sözleþme Yeniledi

GS nin resmi sitesinde daha bir açıklama yapılmadı
    AlýntýAlýntý

TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

Şok operasyon

Fenerbahçe'nin Antalyaspor'a yenilmesiyle şampiyonluk umudunu tazeleyen Galatasaray, dün sürpriz bir şekilde Eric Gerets'le anlaştı, Florya'ya gelen Başkan Canaydın ve yardımcısı Polat, Belçikalı hocaya bir yıllık sözleşme imzalattı
    madde koymuslardir sampiyon olamssan tipis tipis gidersin
    AlýntýAlýntý

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Hayirli olsun diyorum.
    Bana göre dgru bir karar.
    Yeni bir antrönörün gelmesi takimi tanimasi bayagi bir zaman gerektirir,onun icin cok isabetli bir karar. Takimin ve antrönörün basi bü tür polomiklerler dagilmaz.
    Bu takimin bu halde olmasi antrönörün hatasi degil,yönetimin hatasidir,lakin takimi güclendirecek iyi fotbolcular alinmadi,o halde bu takim Türkiye sartlarinda basarili.
    AlýntýAlýntý

TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

Açıklama: Erik Gerets

Açıklama: Erik Gerets

Galatasaray Profesyonel Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Erik Gerets'in kulübümüzle olan 2+1 yıllık sözleşmesinin opsiyon maddesi uygulanarak sözleşme süresi 1 yıl daha uzatılmıştır.

Teknik Direktörümüz Erik Gerets'in Galatasaray'daki başarılı kariyerinin yeni dönemde de devam edeceğine olan inancımız tamdır.

Galatasaray Spor Kulübü
    İletişim Koordinatörlüğü
    AlýntýAlýntý

Vip Member tahtali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

galatasarayin gerets ile anlasmasi iyi oldu ama kayseri erciese yenilmeleri hic iyi olmadi umarim en kisa zamanda toparlanip sampionluk icin önündeki maclara motive olurlar
    AlýntýAlýntý

Bu Konudaki Etiketler