turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası
    Junior Member erciyes-38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: Sony Ericsson satio icin Navigasyon

A.slm Batu55 kardes saol dediklerini yaptim simdi aksam oldu yarin yine deneyecegim insaallah olur,yalniz yinede GPS donanimi yok yaziyor,ilk GPS baglantisi oldugu icinmi bu kadar zor oluyor?olursada olmasada size yazarim,hayirli aksamlar.
    Konu erciyes-38 tarafından (28.09.2011 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

slm Batu55 kardes bugün yarim saat disarida acik alanda denedim GPS baglantisini kurmasi icin,hep ayni yazi GPS donanimi yok diyor.Baska bir versiyonu varmi bu softwarenin bu telefonda calisacak?
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Slm usta dediklerimi uygulayip göstermis oldugum datei sildiniz mi? Buna ragmen yinede GPS sinyalini almiyorsaniz peki online olarak dami bulmuyor (kotanizdan) umarim yüklem isleminizi dogru sekilde yapmissinizdir. Sayet hernegi bir hata yapmis olasiligina karsi istiyorsaniz konple silip yeniden yüklemeyi deneyin. Ve hangi sygic versiyonunu denediniz? Ayriyeten diger olasilik Garmin, Ndirve de bu telefona uyumludur bilginize. Buradaki verecegim linktekini denemenizi öneririm hersey hazir ilk etapta bununla calistirmayi deneyin [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

a.slm kardes sizin yukaridaki kirmizi yesil diye siraladilarinizi yaptim o menu geldi acilan menüden gps olanini acinca hilfedaten,den sonra löschen,i sildim dedigim gibi ben taxi söförüyüm hep disaridayim en az yarim saat araliksiz disarida bekledim gps baglantisi icin olmadi.Yükledigim sygic mobile 7.71.
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Slm usta menü ye gir Ort yazan programi ac sonra standort GPS daten option satallitenstatus sinyal gelene kadar bekle sinyal gelince programi kapatmadan cik ve sygici ac öyle dene. Ve sygic'in icindeki GPS acik (on) olmasina ve Com Port interne gps olsun bunlara dikkat et. Dedigim kirmizi yesil tuslarla gelen menüde umarim hilfedaten silmissindir. Ve yine bu yöntemide kontrol et(Menü > Ortsbez. Dienste > Standort > GPS-Daten > Optionen > Positionseinstellungen > Positionsmethode > Internes GPS.) Ve dedigim gibi GarminMobileXT 5.00.60s60xxx de kurupda deneyebilirsin. Yada Wlan veya kendi kontürün gidecek sekildeinternet üzeri baglanip gps cekip cekmedigine bakip kontrolda edebilirsin (internet) üzeri yukarida aslinda yazmistim ama denemedin anlasilan Sayet yinede olmuyor ise fazlada yapilacak bir sey yok. Externe Bluetooth alipta birde öyle deneme sansin var. Kendi sabit a-GPS veya GPS baglanti görevini görmüyor anlasilan.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Slm usta herseyi düzenli yaptiysan yüklem harita v.s ozaman GPS bunlarda verecegim yöntem ile bulabilirsin.
    Arama dümeleri ile kullanarak. Sirasiyla maddeler halinde yazdiklarimi uygula.
    1-) Kirmizi-yesil-kirmizi-kirmizi-yesil-kirmizi,
    2-) Sonra bir menu acilacak.
    3-) Diensttest,
    4-) GPS,
    5-) Hilfedaten sonra,
    6-) Löschen (sil)'e bas ok dir.

Acik bir alana cik ve dene, hayirli olsun güle güle kullan..

Batu 55 Kardes GPS baglantisini kurdu ve cok güzel calisiyor.Yardimin icin cok tesekkürler elinize saglik.Yalniz yukarida tavsiyenizde bir eksiklik varmis,Hilfe daten löschen,le olmuyormus yalniz birde ortungstest yaptirmam gerekiyormus.Birde bu testi yaptirayim dedim biraz uzun sürüyor yapip bitmesi,yapip bittikden sonra disari cikip denedim bir kac dakkikada baglandi.

Birde bu navi,nin yeni haritalari varmi aceba bu 2009
    Konu erciyes-38 tarafından (10.11.2011 Saat 20:04 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34.659 Toplam

sygic bölümünde 2011 tarihli haritalar mevcut ustat
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123