turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
15 sonuçtan 11 ile 15 arası
    Senior Member ucankale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart İlgi: CloneDVD 2.9.0.3

sen bana uyari yapamassin bordda hicmi mod kalmadida sanami kaldi beni uyarmak.efendi gibi usta key crak yasak borrdda diye bir yazi yazssan hadi neyse.ne demek öyle kalin kafali falan sen kimsin de bana kalin kafali diyorsun.kural okumaya gerek yok kurallari biz koyuyoruz.efendi ol saygili ol sana düsmeyen konularda aktiv olma.uyari yapmasi gerekenler yapar sen paylasmasini saygili cevap vermesini ögren
    AlıntıAlıntı

Junior Member Dreamboy. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı ucankale Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sen bana uyari yapamassin bordda hicmi mod kalmadida sanami kaldi beni uyarmak.efendi gibi usta key crak yasak borrdda diye bir yazi yazssan hadi neyse.ne demek öyle kalin kafali falan sen kimsin de bana kalin kafali diyorsun.kural okumaya gerek yok kurallari biz koyuyoruz.efendi ol saygili ol sana düsmeyen konularda aktiv olma.uyari yapmasi gerekenler yapar sen paylasmasini saygili cevap vermesini ögren
    usta burası dingonun ahırı değil kuralları vardır ve herkesin (seninde dahil) bu kurallara uyması gerekir. herkes istediği gibi kural veremez (sen hariç) duruma bakılırsa.

onun dışında sana saygılı olmam gerekmiyor yaşım senden 7 yaş büyüktür.
    benim saygım, saygının ne demek olduğunu bilenleredir.

senin ile daha fazla polimiğede girmeyeceğim cünkü anlamıyorsun, boşuna yazıyorum.

buradada bir hatam var ise eğer yine banlayabilirsiniz arkadaşlar.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

vay be 60 yasindasin demek.ama 60 kurusluk saygin yok..7 yas benden büyüksün diye bana kalin kafali demeye hic hakkin yok cünkü kalin kafali sensin.git kardesim uzak dur benden.benim yanlisim dogrum sadece bord yöneticilerini ilgilendirir..seni hic ilgilendirmez diger konulardada bak simdiden herkes senden sikayetci seni ilgilendirmeyen islere karisma...
    AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

ustalar artik bence bu konuyu uzatmasak hepimiz icin daha iyi olacak. yoksa bütün topigi cöpe atacagim. sunan arkadasdan ayip olacak. lütfen rica ediyorum. bundan sonra ne yazacaksaniz özel mesaj üzeri halledin.

thx,
    yüksel
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

yüksel usta yada diger arkadaslar burdaki tatsiz yazismalari bölerseniz memnun olurum..beni eski nikimlede ucankaleydede bilen arkadasalara karsida mahcup olmak istemiyorum.ufak bir tatsizlik oldu olmasaydi iyi olurdu .lütfen bölerseniz memnun olurum
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12

Bu Konudaki Etiketler