dreambox 500+ pluslara draup olmadan image yükleyebiliyoruz bilginiz olsun internetbroserile ufak bir acıklama yapayım belki yapmak isteyen olur ben üç adet imagede denedim cıhazımı yerinden çıkarmadan hallettim yapılacak ilk iş cıhazın fişini elektirkten çekiyoruz ilk önce cıhazımızdaki ip adresini bir yere kaydetin sonra standabi düğmesine basılı tutuyoruz fişi tekrar elektiriğe takıyoruz10 15 saniye kadar basılı tutalım cıhazın önundeki led işiklar yanıp sönmeye başlar bir kırmızı bir yeşil sonra bırakıp internet exployere ip adresini yazın enterlayın ve karşınıza dreamboxun sayfası geleck masa üstüne indirmiş olduğunuz image hazır olsun sonra sol altta fairveyupragade yazısını görürsünüz oraya tıklayın karşınıza acılacak pencereden gözata girn masa üstündeki şmageye tıklayıp filaş yazan yere tekrar tıklayın yazılım başlamıştır ve hiç bir şeye dokunmayın yaklaşık 1 dakika gibi bir surede yazılım 100de oluncaya succefuully yazar işlem bitmiştir kolay gelsin ben üç adet imagede denedim başarılı yalnız pili imagelerde cıhazdaki dananım kurulumam girin orada cıhazı imageye hazırla diye bir bölüm vardır ilk önce onu yapın bir dakika bekleyin cıhazdan fişi çekin sonraki işlemlere devam edin teşekkürler