turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Junior Member kılıcaslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Exclamation dreambox600 satıp dreambox800hd almaya degermi

arkadaşlar şu an dreambox 600 kulanıyorum memunum cccam paylaşımlı. dreambox 600 cihazıma biarkadaşa satıp yerine drembox 800 hd almayı düşünüyorum. ancak drembox 800hd hakında bazı problemlerin olduguna okudum formlarda tuner ve kilitlenme gibi dreambox800hd kulanan arkadaşlar cihazın problemli olup olmadıgı hakında bilgi verirse sevivirim. birde yeni versiyonu ve kolonları çıkmış bunları nasıl anlarım,orjinal.yeni versiyon, ve kolon oldugunu yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekürler.
    AlıntıAlıntı

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    81 Toplam

Standart Cevap: dreambox600 satıp dreambox800hd almaya degermi

Ben 600 satıp 800 aldım,öncelikle alacaksan yeni nesil ve bilinen firmalardan al,ısınma sorunu yok ama dm 800 hd kanalları ile ccam sorunsuz çalışması görüntü kalitesi ile ses kelitesi ile cihazın görüntüsü ile ve sundugu enigma 2 farklılıkları ile ve prrformanc olarak mukayese edilemez.ben ilk zamanlar enigma 2 yazılımlara alışamadım ama şimdi çözdüm tuner faild sorunu tamamem diseg ve kanal listesi ile ilgili bende kalmadı yeni yazılımlar ile hazır settimg degilde kendin tarat ve kaydet,cihazın kilitlenmesi bazı plunglerde yapıyordu onlarda gereksizdi sildim çok kısa zamanda alışırsın çok kurcalamaya gelmiyor bilmeyenler için sorun bu ben şim di çok memnunum
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Arkadasim lutfen eski kanal listesi falan demeyin elimden 5-6 tane 800 gecti fakat hangi diseqi denersem deneyim kanllari yeniden aratip yuklesemde faydasi yok gene yapiyor gene yapiyor.Sansa sizde yapmayabilir belki ama yeni ve eski seridede ayni problemi yasadigimi soyleyim.Zannetmiyorum turnerdan da degil yazilimla duzelecek tahminim.bizleri en azindan fazla ugrastirmazlar bu sekil...

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....
    AlıntıAlıntı

Senior Member fbekir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    65 Toplam

Alıntı Nisbet3000 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadasim lutfen eski kanal listesi falan demeyin elimden 5-6 tane 800 gecti fakat hangi diseqi denersem deneyim kanllari yeniden aratip yuklesemde faydasi yok gene yapiyor gene yapiyor.Sansa sizde yapmayabilir belki ama yeni ve eski seridede ayni problemi yasadigimi soyleyim.Zannetmiyorum turnerdan da degil yazilimla duzelecek tahminim.bizleri en azindan fazla ugrastirmazlar bu sekil...
    evet usta dedine aynen katiliyorum sorunlar var malesef
    AlıntıAlıntı

Senior Member yeerken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    81 Toplam

bide tuner hatası alan arkadaşlar 4 degilde 3 uydu diseq baglayın deneyin bakalım hata alacakmısınız tabiki sinyal olmayan kanallarda geçiş yapılamadı uyarısı normaldir ama diger kanala geçince problem olmaması lazım sinyaal olmayan kanallarıda manuel girin test edelim.
    AlıntıAlıntı

Junior Member seagull - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

öncelikle belirtmeliyim bu işin acemisiyim.4 gün önce aldığım dm 800 hd cihazda bende de aynı sorun var.kanalları normal olarak değiştirirken bir anda sinyal gidiyor.(özellikle şifreli kanallarda) yazılımsal bir problem olabileceğini düşündüm.bu tür sıkıntıda arkadan fişini çekip takıyorum.bir sıkıntı olurmu?
    bu arada cccam'i ve emu şifrelerini benim güncellemem gerekiyormu?yoksa otomatik olarak kendini güncelliyormu?
    AlıntıAlıntı

Senior Member vagca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    35 Toplam

newnigma2 son image kullan sorun cozulur
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

arkadaşlar yazdıklarınızı okudum ve drembox 800 almaya kararverip orjinal ve yeni versiyon olsun diye türkiye anabayi karadag sata sipariş verdim yarın naipse gelecek. tüm yardımcı olan arkadaşlara teşekür ederim cihazı deneyip yorumlarımı yazarım .
    AlıntıAlıntı

Senior Member vagca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    35 Toplam

ben de tam on lnb var kardesim tikir tikir calisiyor dm800
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    0 Toplam

arkdaşler drembox 800hd cihaz elime geçti tuner problemi şimdilik yok gemini 410 yüklü geldi cccam da problemsiz çalışıyor ama cihada nasıl buket oluşturuluyor bulamadım buget oluşturma ve buket kilitleme nasıl oluyor yardımcı olursanız sevinirim. bide bu cihaza eskisistem ok tusuna basınca kanal listesi göeünecek şekilde olurmu.yardımınız icin şimdiden teşekürler.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu