turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

7 sonuçtan 1 ile 7 arası
    Banned meraklı1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    80 Toplam

Standart Yönetim radikal kararlar alacak!!

Yönetim radikal kararlar alacak

22 Şubat 2009 Pazar * 22:25

Galatasaray Yönetimimiz, farklı yenilginin ardından acilen toplandı. Pazartesi günü açıklama yapılacağı ve radikal kararlar alınacağı öğrenildi.

İlgili Haberler
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Galatasarayımızın Kocaelispor'a 5-2 yenilmesinin ardından sarı kırmızılı kulübün başkanı Adnan Polat, futbol şube sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ, Futbol A.Ş Genel Müdürü Adnan Sezgin, Teknik Danışman Karl Heinz Feldkamp ile Mecidiyeköy'deki Sportif A.Ş binasında acil toplantı yaptı.

Polat ve arkadaşları, Bordeaux maçı öncesinde teknik direktör Michael Skibbe'nin durumunu masaya yatırdılar. Ali Sami Yen Stadı'nda ilk kez Skibbe'ye yönelik ısrarlı istifa sesleri yükselirken, sarı kırmızılı yönetimin, bu tepkiler karşısında Alman hocanın görevine her an son verebileceği öğrenildi. Ancak Galatasaray'ın Perşembe günü UEFA Kupası'nda Bordeaux ile rövanş maçına çıkacak olması da yönetimin önünde ayrı bir sorun olarak duruyor. Skibbe'nin görevine son verilmesi halinde geçen sene Galatasaray'ı çalıştıran teknik danışman Feldkamp'ın göreve getirilmesi tartışılıyor.

HELVACI: "RADİKAL KARARLAR ALACAĞIZ"

Maçın ardından Mecidiköy'deki Galatasaray Sportif AŞ'de toplantıya giren yöneticilerden ikinci başkan Mehmet Helvacı, yarın radikal kararlar alacaklarını söyledi. Galatasaray'ın bugün kötü futbol sergilediğini anlatan Mehmet Helvacı, ''Yarın radikal kararlar alacağız. Bunun sorumlusu kimse, bu kararlar onun hakkında olacak'' dedi.

Bir basın mensubunun, teknik direktör Skibbe'nin istifa etmeyeceği yönündeki açıklamasının hatırlatılması üzerine, Mehmet Helvacı, ''Olabilir. Bu onun düşüncesi. Yarın alacağımız kararı öğreneceksiniz'' diye konuştu. Geçen sezon da benzer kararlar aldıklarının anımsatılması üzerine Helvacı, ''Geçen sene haklı olduğumuzu sezon sonunda gördünüz. Galatasaray hiç bir kararı tepkiyle almaz. Her şeye bakarak karar alacağız'' ifadesini kullandı. Helvacı, Galatasaray'ın şampiyonluk şansının devam ettiğini de dile getirdi.

Bu arada, teknik danışman Karl Heinz Feldkamp'ın da katıldığı toplantı devam ediyor. Kaynak: AA ve DHA
    AlıntıAlıntı

Senior Member montaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: Yönetim radikal kararlar alacak!!

bence cevat hocayi getirip Skibbe yi yardimci antroner gibi davrandirip istifaya zorluyucaklar ama bu alman istifa etmez abi para isin icinde
    AlıntıAlıntı

Senior Member lange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    321 Toplam

slm
    skibbe niye istifa edsinki tanzimad falan bunlar bizim yerli hocalara benzemezler sözlesmeyi saglam yabarlar
    AlıntıAlıntı

Senior Member volkan55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

neden biz bu yabanci hocalara senelerdir dayi diyoruz ersun yanal gibi hocolar yetismesi lazim bosu bosuna bir dünya para aliyorlar ayni aragones gibi yazik bu krizde verilen paralara

Altin atesle, kadin altinla, erkek kadinla imtihan edilir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member montaj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı volkan55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    neden biz bu yabanci hocalara senelerdir dayi diyoruz ersun yanal gibi hocolar yetismesi lazim bosu bosuna bir dünya para aliyorlar ayni aragones gibi yazik bu krizde verilen paralara
    evet volkan arkadasim dediklerine katilmamak elde diyil
    AlıntıAlıntı

Banned meraklı1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    80 Toplam

GS yeni teknik direktörü bülent korkmaz oldu
    AlıntıAlıntı

Member skindiver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

bence şuanda bundan iyi bir karar alınamazdı...hayırlı olsun..
    AlıntıAlıntı