turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5 sonuçtan 1 ile 5 arası
    Member gundi69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart N95 8GB tuslar karisti!!!!?

mrb ustalar

n95 in tuslari sasirdi 2 tusuna basiyorum 7283#yaziyor menu geri tusu calismiyor.neden olabilir.veresionunu yeniledim turkce attim fakat degismedi yardimlarinizi bekliyorum.

saygilar
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Standart Cevap: N95 8GB tuslar karisti!!!!?

Yanilmiyorsam usta displayden kaynaklanan bir sorunla karsilasmissin. Sana tavsiyem bir nokia shop'a göstermendir saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Yanilmiyorsam usta displayden kaynaklanan bir sorunla karsilasmissin. Sana tavsiyem bir nokia shop'a göstermendir saygilar..!
    batu usta

display normal gorukuyor.formatla duzelmezmi.teli internetten aldim.sifir gibi temiz fakat dedigim gibi tuslar foksiyon yapmiyor. ozelliklede 2 tusu onun icin guvenlik sifresinide giremiyorum.12345 i.bunun bir yolu olmali saygilar
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Alıntı gundi69 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    batu usta

display normal gorukuyor.formatla duzelmezmi.teli internetten aldim.sifir gibi temiz fakat dedigim gibi tuslar foksiyon yapmiyor. ozelliklede 2 tusu onun icin guvenlik sifresinide giremiyorum.12345 i.bunun bir yolu olmali saygilar
    Internetten alabilirsin usta kac yillik telefon yanilmiyor isem garantisi bitmemistir(N95 8gb) Format konusuna gelince usta nedesem yalan olur düzeli düzelmez bilemem bende senin gibi ilk defa böyle bir sorunla karsilasmaktayim. Nokia shop internettende alsan imein numarasindan garantiyi cikartiyor. Elinde kagit olsun olmasin önemlidegil yeterki 2 yili gecmemis olsun.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı Batu55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Internetten alabilirsin usta kac yillik telefon yanilmiyor isem garantisi bitmemistir(N95 8gb) Format konusuna gelince usta nedesem yalan olur düzeli düzelmez bilemem bende senin gibi ilk defa böyle bir sorunla karsilasmaktayim. Nokia shop internettende alsan imein numarasindan garantiyi cikartiyor. Elinde kagit olsun olmasin önemlidegil yeterki 2 yili gecmemis olsun.
    tsk batu kardes

bende ole yapayim tel daha yeni nokia shopa gotureyim.bu arada Batu 55 samsundanmisin?cevaplar icin tekrar tsk
    AlıntıAlıntı