Slm simdi asagidaki Windows İnstaller CleanUp programini indiriyorsun. Programi kurup calistirdiktanktan sonra karsiniza kücük bir pencere gelicek ve o pencerede ne kadar Windows Live yazan satir varsa tek tek Remove ye tiklayarak siliyorsunuz. Cünki windows live messenger 9 digerleri gibi softwarede görükmüyor. Bu programla rahatlikla görüp silebiliyorsunuz. Sonra su an icin yine eski sürümlerle idare edebilirsiniz cünki beta sürümü su an icin deneme asamasinda cok hatalarla karsilasilmaktadir. Kendim bizzat denedim ve o yüzden sizlere tavsiye etmem su an denemenizi istemem.

Not:
Bu programla yine herhangi göremediginiz veya silemediginiz programlari rahatlikla silmenize olanak saglayacaktir. Silim bittikten sonra PC nizi kapatip acin sorunlar ortadan kalkacaktir saygilar..!

Gizli iceriği görmeniz icin ister bu konuya cevap veriniz yada 'Teşekkür' etmeniz gerekiyor.
Yetersiz haklar yüzünden gizli iceriği göremessinız.

Pass: TDW_Batu55

Tüm kalintilari sildinizi var sayarak. Yeniden yüklem yaptiniz ve takip edilecek yol..

C:\Program \Windows Live\Contacts dosyasinin icindeki "abssm.dll" dosyasini bir yere yedekleyip silin öyle deneyin.

Yine olmadi ise o yedeklediginizi tekrar yerine atin. Ve yine ayni dosya icindeki "wlcomm" sag mausla "Eigenschaften" (özellikler) oraya girin ve "kompatibiltät" e giriyoruz "kompatibiltätsmodus" u isaretliyor ve degeri 2000 yapiyoruz.

Yine olmadi mi ozaman olusan hatalari bana yazin saygilar..!