turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12.121 Toplam

Standart >> Core Datei'lari Silinmiyor <<

Slm ustalar benim Drembox daki core datieleri bir türlü silemiyorum, devamli hata veriyor neden silemiyorum aceba? Menüden girdim experte den CoreFiles'i abschalten isaretledim fakat isaretlemeden önceki kayitlar hafizadan bir türlü gitmiyor. Cok yer kapliyor en kücük datei yaklasik 50 MB büyüklügünde 40-50 tane var bu boyutta. Devamli sildigimde silinmiyor diye hata vermektedir. Bunlari saglikli bir sekilde silebilmem icin ne gibi bir yol takip etmeliyim? Hata asagida görmüs oldugunuz gibi olusmaktadir saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Vip Member -Ulus- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    594 Toplam

Standart Cevap: >> Core Datei'lari Silinmiyor <<

Slm Batu55 usta,

Enigma calistigi icin silinmiyor saniyorum,
    baska bir image secip Ftp ile /var/mnt/usb/fwpro/ klasöründeki istedigin imageden fazlaliklari sil
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.121 Toplam

Standart Cevap: >> Core Datei'lari Silinmiyor <<

Slm ulus usta Flash image üzerinden tek tek siliyorum. Ama silmelerde takilmalar oluyor. Yeniden neustart ve tekrar tek tek bu sekilde siliyorum. Biraz sildim öyle biraktim ama sonucta dreambox'u flash image ile baslattigimda FTP programinda bu sekilde siline biliyor. Ülen coreliler yordu beni bunlar vietnamlilardan beter cikti. Hersey icin terar tesekkürler.

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı