turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Standart Nurcan Taylan landan uc altin madalya

Romanya'nın başkenti Bükreş'te devam eden 22. Avrupa Bayanlar Halter Şampiyonası'nda 48. kiloda koparma, silkme ve toplamda 3 altın madalya kazanarak Avrupa şampiyonu olan Nurcan Taylan mutluluktan uçtuğunu açıkladı.

Nurcan Taylan, talihsiz bir dönem geçirdiğini, halteri bırakma kararı almışken, Halter Federasyonu Başkanı Hasan Akkuş'un ısrarları ile devam etmeye karar verdiğini ifade ederek, ''Bükreş'te yeniden doğdum'' dedi. Nurcan, 2004 Atina Olimpiyatları'ndan sonra hayatının en güzel yarışmasını Bükreş'te yaptığını belirtti.

Halteri bırakma kararı aldığı için antrenman yapmadığını vurgulayan Nurcan, sadece son iki ay milli takımın kampına katılarak Bükreş'e geldiğini kaydetti.

Nurcan Taylan, ''Ben bana yakışanı yaptım, halter daha bitmedi yeniden dirilecek. Hedeflerimiz dünya şampiyonaları ve 2012 Londra Olimpiyatları ile branşımızda iddialı olduğumuzu tekrar kanıtlayacağız.Federasyonumuza, teknik kadroya, Başkan Hasan Akkuş'a ve üzerimde emeği olan herkese teşekkür ediyorum, 3 altın madalyayı ve 3 Avrupa şampiyonluğunu Türk halkına armağan ediyorum'' diye konuştu.
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

Standart Cevap: Nurcan Taylan landan uc altin madalya

Yeterki yürekten madi ve manavi destek verislin, bizim sporcularimiz her zorlugu asar.
    Tebrikler nurcan.
    "Kalbin gıdası iman, aklın gıdası faydalı ilimdir."
    AlıntıAlıntı