Buyurun arkadaslar ben denemedim.
Nachtfalkede @nevrus arkadas IP-Phon´dan alinti yapmis bende sizinle paylasiyorum.
Yapan ve paylasim yapan arkadaslara tesekkürler.

Original von nevrus
ilk önce Image Database den indirin

Database
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

1. image yi Fritzboxa yükleyin

2. Stickinhalti USB Sticke atin

3. USB Stick de Dosya \cs\cccam icinde cccam.cfg bulunuyor.

Image 7270 und 7141 icin Addon USB-Stick ayriyetden indirin

baska Versionlar da gelecek buraya.....

W900V ....Coming soon
W920v ....Coming soon
Linux PC nizi hazirlayin, T-Com Aletleri ve Server yapabilmek icin ilk önce, Seed-to-Fritz yapacaz, devami yarin... ben bugün w900v Cccam Serveri Yaptim, USB de calisiyor.

Önemli:
Cccam Dosyasini USB stick de cs dosyasinda kopyalayin

Bilgi:
ADSL over POTS (analog) = Annex A
ADSL over ISDN = Annex B

Fritzbox Sifre:
user: admin
Passwort: freetz

USB Stick kulanmak istemeyenler, yada USB sis Boxu olanlar. NFS olan bir baska Alete yükleye bilirsiniz, lazim olan File leri baska bir Dosyaya yükleye bilirsiniz /var/media/ftp/uStor01 mounten.

debug.cfg bir Unix Editor acin ve bunu yazin

mkdir /var/media/ftp/uStor01
chmod 777 /var/media/ftp/uStor01
mount -t nfs 192.168.x.x:/share/hdd/stick /var/media/ftp/uStor01

NFS Server icin uyan Satiri Datei exports yazin:

/share/hdd/stick 192.168.x.x/255.255.255.0(rw,async,no_root_squash)