turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Junior Member gemici55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Reelbox servere baglanmak

selam arkadaslar benım sorunum arkadasım bana newcamd uzerınden yayın verıyor fakat ben bunu Reelbox uygulayamadım Reeelbox etc/vıdeo/pulgın/cardclient.confıg icinde newcamd la ılgılı yer var ben oraya bana gelen newcamd.cnfig icinekı bılgılerı nasıl edıtlıyecem yardım edersenız sevınırım saygılar
    AlıntıAlıntı

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

Standart İlgi: Reelbox servere baglanmak

Alıntı gemici55 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam arkadaslar benım sorunum arkadasım bana newcamd uzerınden yayın verıyor fakat ben bunu Reelbox uygulayamadım Reeelbox etc/vıdeo/pulgın/cardclient.confıg icinde newcamd la ılgılı yer var ben oraya bana gelen newcamd.cnfig icinekı bılgılerı nasıl edıtlıyecem yardım edersenız sevınırım saygılar

reelbox versionunu tanimiyorum newcamdin. kendiminde reelboxum yok, ama newcamd.conf ftp programiyla bilgisayarina cek ve ultra editle editleyip yine ayni yere gönder. emuyu resetledimi olmasi lazim.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

AlıntıAlıntı

Member şahsenem3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: Reelbox servere baglanmak

hocam reelbox şuanda en sağlıklı çalışan sistem cccamd diğerlerinde teknik destek olmadığı için problemli çalışmakta benim arkadaşım kullanıyor ve ne yaptıysak düzen alamadık diğer kamdlarda cccamd normal şekilde çalışıyor haberinşz olsun şuanda bende bir tane almayı düşünüyorum ama teknik destek yok hala
    AlıntıAlıntı

Senior Member KiMeRa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

arkadasim sen aldinmi bu reelbox nasil bir alet paylasim yapila biliyormu birde HD,si varmi bu aletin ise yararmi ?
    AlıntıAlıntı

Member şahsenem3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

bu makinanın üzerinde herşey var ama teknik destek yüzünden bir türlü su üstüne çıkamadı ve halada bir destek yok çok profesyonel bir alet tavsiyemdir ama teknik destek yok zaten türkiyede bu makinayı birtek yer satıyor haberiniz olsun
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Bizim yasadigimiz yerde bir laf var apres vente yani satis sonrasi destek o yoksa bana gore cihazda yoktur.

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Cihaz aslinda süper bir cihaz.
    Ben bunda 2 sene önce HD olmayan Reelbox deneme sansim oldu.
    Malesef destegi olmadigi icin satislar beklentilerin gerisinde kaldi,ama okuduguma göre son cikan Software ile süper bir alet oldu diyorlar.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Usta su katherin den ve dreamboxdan iyi bir alet oldugunu bende biliyorum ama ne yazikki dreamboxa verilen destegin yarisi verilse piyasada kiral olurdu...Ama mis mus larla bu is yurumuyor hepimiz biliyoruz usta destek cok onemli bir cihaz satacaksan ben bu piyasayi alip goturucem diyorsan makina kalitesi kotude olsa destek varsa satiliyor.Misal son Bir kac senedir piyasada cok guzel satan FTE S 200 gibi bir cihaz bence dandik kaonla bas edemez ozellik ve kalite yonunde ama gel gelelim destek verildigi icin bir cok magazin yok satti bu cihazlari almanyada titan olarak satti bilirsiniz.

Destek varsa problem yok destek yoksada problem de yok makinada yok.

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler