turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Vip Member Dreamboxer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    256 Toplam

Thumbs up Skystar 2 problemim var

selam millet benim bir problemim var pc format etmeden önce tv karte calisiyordu neu xp koydum herseyim calisiyor bir tv karte kulanamiom birtek farkina vardim treiberimda install etim saman BCS2C mi ne vardi simdi technisat skystar 2 DVB PCI yazior benim tv kart pc icinde gebaut yani kendim takdim ezkidende ProgDVB PowerInstall 7.6 bunu yükleyip kulaniordum simdi ProgDVB PowerInstall 7.7.1 cikdi acaba treiberlar yenilendi diyemi ben yanis ayar yapiom veyaata treibe mui yanis kulaniom kanalari anatim buldu ama kanalari meselah acmiordu sasirdim kaldi codeclerde yüklü xp codec anamis deyilim yardimlarinizdan dolayi tessekür
    AlıntıAlıntı

Senior Member kaymakamhakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Standart Cevap: Skystar 2 problemim var

sevgili dostum dreverı duzgun tanıttıysan tavsıyem prog dvb 7.7.3 olanını kur bazı guncellemeler ıster devam de guncellersen tabıkı ıyı olur ama orjınal yazılım kullanıyosan guncelle o guncellemelerı 5 adet guncelleme
    ayrıca kurarken programlardan vıdeoredo ve oynatıcı bır programı var eger kayıtlardan reklmları kesıp cıkarıp ugrasmayacaksan yukleme ve sonuna dogru senden prog dvb kurulum keylerını ısteyecekdır
    gerekırse aksam sana kurulum keylerını pm den verebılırım bu versıyonun elecard olanıyla hd yayınlarını bıle ızleyebılırsın tabıkı sıstemın bıraz ıyı ise ayrıca baska codec falan yuklemenede gerek yok zaten codeklerı progdvb nın gorebılmesı ıcın kendı graf edıte atman gerekır. prog dvb nın 7.7.3 olanının lınkını asagıya eklıyorum kolay gelsın
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Junior Member joyturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Standart Cevap: Skystar 2 problemim var

teşekkürler
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler