turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

Sonuçlar: 2007 Seçimlerinde Oyunuz Kime-Anket

Katılımcı sayısı
27. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • AKP

14 51.85%
  • CHP

4 14.81%
  • MHP

5 18.52%
  • DSP

0 0%
  • DYP+ANAP

0 0%
  • GP

1 3.70%
  • DİĞER

2 7.41%
  • KARAR VEREMEDİM

1 3.70%
2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
24 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Junior Member egeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart İlgi: 2007 Seçimlerinde Oyunuz Kime-Anket

Burası siyasi içerikli bir forum değil ve bana görede bu konun burada olsası kesinlikle de sakıncalıdır.Yönetici arkadaşlar bu düşünceyi umarım dikkate alırlar
    Konu egeli tarafından (15.05.2007 Saat 08:16 ) değiştirilmiştir.

Junior Member egeli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı sezo Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ustam 8 ay önce Türkiyedeydim Doguanadolu ve Güneydoguanadoludan baska her diger bölgeleri arabamla gezdim(8000km sadece türkiyede)Bir olumsuz olayla karsilasmadim.Nereye baksam millette hosnutluk söz konusu.
    Yol calismalari bu kadar iyi degildi,Devlet makamlari halka bu kadar ilgili hic görmedim.Ben bu sene gidisimde Türkiyenin bu kadar önünü cok acik görmedim.
    Sezo kardeş gezi yapmakla yaşamak inan o kadar farklıki bunu yazmakla anlatamam

Administrator besir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1.578 Toplam

arkadaslar bu tür konulari demokrasi sekilde burada tartisacaksak ok, yanliz sizden ricam öfkeli sekilde birbirinizi kirmayin yoksa konuyu kapamam gerekecek.
    Herseye Ragmen HAYAT Devam Ediyor.

Lütfen paylasimi sade Forumda yapalim.Özel Mesaj, Email, MSN üzeri olursa Topluma faydasi olmaz.

TürkDreamWorld'de paylasilan dosyalar sade deneme Amaciyla sunulmusdur.
    Biz TürkDreamWorld Ailesi kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyoruz.

PayTV Abosuz bakmak Yasaktir!

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

seçim 18 yaşını doldurmış her vatandaşın demokratik hakıdır.
    şu ana kadar yazılan yazılarda kimse burada siyaset yapıldığını söyleyemez,kaldı ki ben bu konunun daha ilk mesajında bu tür sıkıntılar olmaması için açıklama yapmıştım.
    Burada yazan arkadaşların hepsi yetişkin ve medeni o yüzden de bu topk ile ilgili sıkıntı olmaz diye düşüniyorum
    Saygılar,

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Arkadaslar buraya bir konu acildi ve Lütfen anketi göz önüne alalim.
    Buraya düsüncenizi yazin ve elestriden cekinelim.
    Herkezin beyaz giyme gibi bir mecburiyetinin olmadi bir yerde,tabiki kim kime oy vermek isterse ona oy verecek yada su parti olur deme hakki olacak.
    Bizim üklemizdeki gibi bu isler bu kadar kizgin ve fanatik yapilmiyor.
    Sag duyulu davranalim ve kirici olmayalim.

Junior Member adil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

hersey ortada

Junior Member josi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

selam arkadaslar;anket sonuclarindan sonra ben de bir iki sey söylemek istiyorum,tenkite yönelik degil ama yanlis yönlendirilmissek dogrusunu bulalim diye(tabi ki herkes gibi ben de dahilim),milletimizin icinden gelmis tarihi sonsuz basari ve kahramanliklarla dolu olan,hadisle sereflendirilmis ordumuzun neferine kelle deme cesaretini bulan akp idaresine nasil oluyor da oylarinizi verebiliyorsunuz?yapilan icraatlarda Türkiye`nin kendi potansiyelinden kaynaklandigini göz ardi edecek kadar insanlarimiz kör mü?Atatürk köylüyü efendi gösterirken akp nin sokak agzi yakisiyor mu?eger insanlar yatirimdaki mevcutlarinin artmasindan dolayi oylarini veriyorlarsa ben su kadar söyleyebilirim;bu ülke icin sehit ve gazi olmus insanlar maddiyattan cok akp nin de sözde savundugu allah ve millet sevgisinden baska bir beklentileri olmamistir ve o degerler sayesinde bizler su anda buralardayiz bunu unutmamak lazim.uzun lafin kisasi Türkiye icin yola cikmis herkesin yaninda olmak ve desteklemek lazim...yazdiklarim yanlis anlasilmamasi ve farkli yönlere cekilmemesi dilegiyle(arif olana tarif gerekmez)saygilarla...

Senior Member meysez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    18 Toplam

eleştirmeden olmaz biz türkiyede yaşayanlar cok şey gördük vatanı satanı biz de satarız bu kadar şehit kanının hesabını nasıl verecekler barzaniyi muhattap alan bir başbakan şehitlere kelle diye hitap eden kıbrısı satan birisi benim başbakanım olamaz

Junior Member josi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

ilgiliye;internette gezinirken buldugum bu yaziyi burda sunmak istedim.
    PKK'DAN AKP TALİMATI
    Eli kanlı terör örgütü, DTP adaylarının olmadığı yerlerde AKP’ye oy verilmesini istedi

Türkçe - Kürtçe
    Dün elime Türkçe ve Kürtçe olarak basılan bir PKK dokümanı ulaştı. Seçimde takınılacak tutumları sorgulayan bu dokümanda MHP ve CHP’den düşman diye bahsedilirken, AKP, DTP’den sonraki ikinci tercih adresi olarak sunuldu.

Tam destek
    PKK, AKP’yi de devletin partileri arasında görmesine rağmen daha ehven-i şer bulduğunu söylüyor ve DTP adaylarının olmadığı yerde bu partiye oy verilmesini istiyor. İşte PKK dokümanına göre AKP’ye destek gerekçelerinin özeti:

PKK’dan talimat;
    DTP’nin olmadığı yerde AKP’ye oy verilecek.

Dün elime Türkçe ve Kürtçe olarak basılan bir PKK dokümanı ulaştı.
    Seçimde takınılacak tutumları sorgulayan bu dokümanda MHP ve CHP’den düşman diye bahsedilirken, AKP, DTP’den sonraki ikinci tercih adresi olarak sunuldu. PKK, AKP’yi de devletin partileri arasında görmesine rağmen daha ehven-i şer bulduğunu söylüyor ve DTP adaylarının olmadığı yerde bu partiye oy verilmesini istiyor.
    İşte PKK dokümanına göre AKP’ye destek gerekçelerinin özeti:

1) PKK’ya göre AKP de tıpkı kendileri gibi Türkiye Cumhuriyeti ya da Türk Silahlı Kuvvetleri’nin gözünde tam meşruiyetini kazanamamıştır. Dolayısı ile bu bağlamda dolaylı bir yoldaşlık söz konusudur.

2) PKK’ya göre AKP’nin gündeminde örgütleri, hiçbir zaman öncelikli konu olmamıştır. Dahası 4.5 yıllık AKP iktidarında PKK’nın topyekün tasfiyesi ya da imhası bağlamında adımlar da atılmamıştır.

3) PKK, AKP ve Tayyip Erdoğan’ın gizli gündemlerinde federasyon modelinin bulunduğu efsanesine inandığı için, bu partiye diğerlerine oranla daha bir sempati ile bakıyor.

4) PKK, AKP yöneticilerini ümmet kültüründen geldiği için Türk Milliyetçisi saymıyor ve dolayısı ile o yapıda bulunanları kendileri için diğerlerine oranla daha az tehlikeli görüyor.

5) PKK, AKP’ye Barzani ve Talabani ile kurduğu iyi ilişkiler nedeniyle de sempati besliyor.

6) Keza aynı şekilde PKK, Büyük Ortadoğu Projesi bağlamında bu projenin eş başkanı olan Tayyip Erdoğan’a özel bir minnet duyuyor.. PKK, BOP’un Bağımsız Kürdistan’ın projesi ya da yol haritası olduğunu bildiğinden, bunun içinde olanları özellikle kutsuyor.

7) Keza PKK AKP’ye , kendilerine hamilik yapan ABD ve İsrail ile kolkola girmesinden ötürü de şükran duymaktadır.

8) Aynı şekilde PKK’nın, Avrupa Birliği kapısını açan ve bunda ısrarlı olan AKP’ye minneti vardır.

9) PKK ayrıca AKP’ye, inlerinin başına yıkılması anlamına gelecek olan K. Irak operasyonunu engellediği için de sevgi duymaktadır.

10) Bütün bunlara ilaveten PKK, Türk askerini çeteci gösteren gayretkeşliği teşvik eden ve örtülü olarak buna destek olan AKP’ye ayrıca teşekkür etmektedir.

11) PKK, Şemdinli’de Orgeneral Büyükanıt ve bölge komutanlarını hedef alan kendi komplolarında yanlarında yer alan AKP ile mensuplarını yine aynı şekilde gözlerinden öpmektedir.

12) PKK, eve dönüş adı altında kendilerine af çıkaran AKP’yi bağrına basmaktadır.

13) PKK, İmralı’daki liderlerine bile af çıkarmak için direnen ama CHP’nin engellemesi ile bunu başaramayan AKP’ye minnet duymaktadır.

14) PKK, AKP iktidarının devamı ile kendilerinin Ankara’da siyaset yapacağına ve Öcalan’ın da partilerinin başına geçeceğine inandığından, bu partinin iktidarının devamını istemekte ve AKP ile DTP’nin koalisyonunun, savaşımları için büyük bir şans olacağını ifade ediyor.

Evet PKK’nın amaçları ya da kimilerine göre zırvaları böyledir... Doğruluğu yanlışlığı, saçmalığı elbette sorgulanabilir... PKK, pekala AKP’ye iftira ediyor da olabilir.
    Ancak ne yalan söyleyeyim ben bütün bunları okuduktan sonra, bunlardan biri bile doğru olur endişesi ile AKP’nin vallahi yanından bile geçmem.
    Ne dersiniz sizce AKP’ye oy vermek, PKK’ya hizmet etmek anlamını taşıyabilir mi?

Haber : SabahattiN ÖNKİBAR

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.119 Toplam

Slm arkadaslar imkanim olsada benim oyum tabikide ( M.H.P .) nedenini anlatsam siyasete kacar siyaset yapmayacam kisacas 9 isik saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bu Konudaki Etiketler