turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

5. sayfa - 87 sayfa var BirinciBirinci 1234567891555 ... SonuncuSonuncu
861 sonuçtan 41 ile 50 arası
    Member kaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Standart Cevap: I2 CAID 0664 için "Card Initialization" Umarim kavgasiz gurultusuz bir topic

Alıntı Antalyaner Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bahsettiginiz readerleri paralel baglama olayini ben 3-4 ay evvel yaptim... daha dogrusu yapmaya calistim

bütün kontaktlari birbirleriyle 1e1 lehimledim ama maalesef cihaz karti okumamaya basladi... E20 hatasiydi galiba (Kartiniz bozuk bizi arayin gibi biseyler yaziyodu ekranda).

ben hata yapmis olabilirim ama sanmam hata yaptigimi... bana göre Vestel bu olay icinde önlem almis olabilir... lehim yerlerinide emniyete almis olabilirler, benim bildigim receiverlerin platinleri 2-3 katli ve her katin arasinda bir sigorta gibi fazla isinma oldugunda erimesi icin önlem alinmis olabilir.... yani demek istedigim benim gibi lehim yerine kliplerle yapmayi deneyin.

selamlar
    Arkadasim senin yaptigin gibi paralel olmaz araya (season) gibi ona benzer bir adapte koyman lazim
    zahti benim de bahsettigim konulardan biri de bu.
    öncelikle bunun üzeri calisak cok iyi olur, bu konuda elinde tools olan arkadaslar varsa sunabilirler.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Standart Cevap: I2 CAID 0664 için "Card Initialization" Umarim kavgasiz gurultusuz bir topic

Alıntı Adonis70 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bakim abi bakim ,aslında şema olsa daha kolay olacak ,ancak tek sorun "kişnemede" bizim prg. kişnemesi olmadı bana hafif "eşekimsi" geldi program kırma olduğundan olabilirmi acaba ?
    o programa kötü seyler söylemeyin o cok isler yapar belkide bizimde isimize yariyacak !!!!!
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

Alıntı Adonis70 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    doğruyu söle beyderemisin ?
    Bakin elimizde araya bagliyabilecegimiz bir Program varsa isimize yarar, bende bunu arastiriyorum
    Konu kaci tarafından (14.10.2011 Saat 22:13 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    8 Toplam

hayir
    o arkadasla hic iliskim yok ve görüsmedim.
    hatilarsan sana yazmistim baska forumda.
    AlıntıAlıntı

Member Antalyaner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Alıntı kaci Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadasim senin yaptigin gibi paralel olmaz araya (season) gibi ona benzer bir adapte koyman lazim
    zahti benim de bahsettigim konulardan biri de bu.
    öncelikle bunun üzeri calisak cok iyi olur, bu konuda elinde tools olan arkadaslar varsa sunabilirler.
    valla season meason... ben denedim iste

cihazi deyistirdiler ama sorusuz sualsiz

ben bu islerden fazla anlamam ama, aslinda paralel bagladigim dreambox bana göre season olarak islem görür düsüncesiyle yapmistim bunu...

yani türkcesi: evli bir kadinin, kocasini aldatmasi gibi birsey iste
    Konu Antalyaner tarafından (14.10.2011 Saat 22:34 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member beyin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

editttttttttttt.......
    Konu beyin tarafından (16.10.2011 Saat 22:08 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Member myesil33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

arkadaşlar benim aklıma bişeyler geldi belki saçma diyeceksiniz ama işte akıl bu ya neyse dt nin yasal prosüdürler doğrultusunda bağlantıyı yapıyoruz ama açmıyoruz dtnin arkasında com girişi var yazılım atılan kısım rs232 bağlantısı ile pc bağlantısı yapılıyor bu sistemde irdeto kartın hareketlerini izleyeceğimiz öyle bir program varsa onu açıyoruz gerekli ayarları yaparak beklemeye alıyoruz dt yi açıyoruz istediğimiz lig tv kanalı açıyoruz bir taraftan seyrediyoruz ve kartın vereceği tepkilere bakıyoruz böyle bir sistem oluşturabilirsek yada daha açık ifade ile com bağlantısından irdeto kartın reaksiyonları görebilirsek bir aşama ilerleriz. 2 aşama ise kartın vereceği reaksiyonları cccam server yönlendirmek işimizi görür diye düşünüyorum. ne dersiniz?
    AlıntıAlıntı

Banned benreis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı myesil33 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar benim aklıma bişeyler geldi belki saçma diyeceksiniz ama işte akıl bu ya neyse dt nin yasal prosüdürler doğrultusunda bağlantıyı yapıyoruz ama açmıyoruz dtnin arkasında com girişi var yazılım atılan kısım rs232 bağlantısı ile pc bağlantısı yapılıyor bu sistemde irdeto kartın hareketlerini izleyeceğimiz öyle bir program varsa onu açıyoruz gerekli ayarları yaparak beklemeye alıyoruz dt yi açıyoruz istediğimiz lig tv kanalı açıyoruz bir taraftan seyrediyoruz ve kartın vereceği tepkilere bakıyoruz böyle bir sistem oluşturabilirsek yada daha açık ifade ile com bağlantısından irdeto kartın reaksiyonları görebilirsek bir aşama ilerleriz. 2 aşama ise kartın vereceği reaksiyonları cccam server yönlendirmek işimizi görür diye düşünüyorum. ne dersiniz?
    comportdan öyle bir veri alamazsın.bu verilere benim bildiğim tek yöntem kart ile cihaz arasına season interface loger yerleştirerek yapılıyor.cihazın içinden çeşitli aparatlarla da yapılabilir ama onun nasıl yapıldığını bilen yazsın.
    AlıntıAlıntı

Senior Member agabey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    38 Toplam

Alıntı muz3435 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Buyrun bununla yollayın...

[ATTACH]13144[/ATTACH]
    uatam rar dosyasini indirdim ama hata vermisti TABCLT.OCX dosyasi yok diye benim gibi hata ile karsilasan arkadaslar icin download edebilecekleri link ekleyim affina siginarak
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

notropil (15.10.2011) , muz3435 (14.10.2011)

Member asiruh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    14 Toplam

bilmiyorum yardimci olur mu ama [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bir yazisma geciyor belki bir yardimi dokunur diye yazayim dedim.
    AlıntıAlıntı

5. sayfa - 87 sayfa var BirinciBirinci 1234567891555 ... SonuncuSonuncu