turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

6 sonuçtan 1 ile 6 arası
    Administrator d-king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    7.399 Toplam

Standart 1&1 startet VDSL-Angebot

1&1 startet VDSL-Angebot

Erhältlich sind die Highspeed-Pakete mit bis zu 25 MBit/s und bis zu 50 MBit/s. Der Provider bietet sie derzeit in 53 Städten und in Teilen von weiteren 550 Ortsnetzen an. Dabei nutzt 1&1 das VDSL-Netz der Telekom.

1&1 wird ab dem 1. September seinen Kunden schnelles Internet mit Geschwindigkeiten von bis zu 50 MBit/s bereitstellen. Das teilte das Unternehmen heute mit. Herkömmliche DSL-Leitungen kommen auf maximal 16 MBit/s. Für das Angebot nutzt der Internet-Provider das VDSL-Netz der Deutschen Telekom.

Für 39,99 Euro im Monat ist die »1&1 Doppel-Flat 25.000« buchbar. Dieser Tarif gewährt eine Bandbreite von bis zu 27.800 kBit/s im Downstream und bis zu 5000 kBit/s im Upstream. Für 4,99 Euro monatlich - in den ersten drei Monaten gratis - lässt sich per »Speed-Option 50.000« die Bandbreite auf bis zu 50 MBit/s erhöhen. Die »1&1 Surf&Phone Box 50.000 WLAN« ist imTarif enthalten.

Für 49,99 Euro im Monat ist der Tarif »1&1 DSL-HomeNet 50.000« erhältlich. Er umfasst eine Internet- und Telefonflatrate mit einer Bandbreite von bis zu 51.300 kBit/s im Downstream und bis zu 10.000 kBit/s im Upstream. Im Preis inbegriffen ist ein VDSL-fähiger »1&1 HomeServer 50.000«, der über zwei USB-Anschlüsse und einen 2 GByte großen internen Speicher verfügt. Für das Speichern eigener Fotos, Filme und Songs im Netz ist in allen HomeNet-Tarifen ein Web-Speicherplatz von 1000 GByte enthalten.

Die Highspeed-Pakete sind derzeit in 53 Städten und in Teilen von über weiteren 550 Ortsnetzen verfügbar. Das entspricht laut 1&1 einer Verfügbarkeit von 33 Prozent der deutschen Haushalte. Weitere Orte sollen in Zukunft erschlossen werden.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Lütfen Gizli mesaji görmek icin Tesekkür/Danke Buttonunu kullanin,tesekkür yazarak Spam yapmayalim.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

Standart Cevap: 1&1 startet VDSL-Angebot

benim busene anlasma t-com ile sona eriyor.
    rekabet fazla bakalim kime ikisene baglanacam.
    "Kalbin gıdası iman, aklın gıdası faydalı ilimdir."
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.126 Toplam

Slm ustalar kimseyi yolundan cevirmek, caydirmak gibi bir maksadim yok ama siz siz olun yinede 1&1 derken 1 degil 10 düsünün derim. Angebotlar cazip fakat kendini kaptirmaya gör. Ben ve cevremede yada internette dolastigim arastirmalarim dogrultusunda cogu üye bu sirketten dert yanmakta ve problemler yasamaktadir. Daha yeni problemim oldu ve 40€ hatayi düzeltmeleri icin servis parasi ödedim. Gerci biraz itiraz karisiligi 20€ kadarini Gutscheine olarak verdiler ama yinede düsünün derim.
    Daha önce bu konu hakkinda bazi görüslerim olmustu [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]birde son karari vermeden iyi düsünün son karari sizindir derim saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Senior Member asemo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    722 Toplam

batu dogru söyliyor 1 und1 üye olupta cekmeyen azdir tahminim,ben yine telecomu sectim.
    AlıntıAlıntı

TDW Team-Co Admin TA69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    441 Toplam

batu dogru söyliyor 1 und1 üye olupta cekmeyen azdir tahminim,ben yine telecomu sectim.
    1&1 gitmemde.t-com iyi güzelde biraz tuzlu. örnek [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] t-com burdaki fiyatin iki katini istiyor. ligtv+ dsl flat ilk sene icin 30 euro iknci sene icin 49 euro t-com benden 69 euro istiyor.
    "Kalbin gıdası iman, aklın gıdası faydalı ilimdir."
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12.126 Toplam

Evet seni anliyorum usta haklisin ama inan ki ben yasadiklarimive yasayan arkadaslarin sorunlarini kisaca yansittim. Tabiki karar yinede kisinin kendisine aittir. Ben kendi adima yazmam gerekiyor ise 10-20 öderim basim agrimaz diyorum. Ama tabikide bu yazmis oldugum herkeze mahsus bir durum olmayabilir. Izlenimlerim dogrultusunda yasadikgim problemleri asemonun dedigi gibi t-comda olanlar yasamiyor ve orada olan ufak bir sorun dahi aninda halloluyor ve servis ödemesi dahi alinmiyor. Yinede dedigim gibi diger sirketlere göre fiyat cazip ama amasi var iste.. suan ben de 1&1 dayim t-com'a göre cok asagi bir fiyat ödüyorum yinede lanet olsun diyorum saygilar..!

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı