turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu
22 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Banned neotin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart D-Smart ve Hydrabox 100%

bir kac arkadaslar soruyor, tektek yazicama buraya yazayim.

hydrabox hanki kartlari kabul ediyor?
    Hepsini, Hydrabox Receiver filan deyil, Internet Wlan Routeri gibi birsey, bu birtek takilan karti Kablosus göndermek icin, NDS, Nagravision... Bunlari Client Takili olan Receeiver yapa bilmesi gerek, Hydrabox deyil.

bazi Alman Sat shop larda 169,- da var, ve bunun Kablolu olani da var, ama baska bir firmadan.

master ve clientleri evlendirmek icin pdf [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

ayar yaparken ilk önde D-Smart Receiveri le Masteri ayarlayin, D-Smart kanalari acildiktan sonra, öbur Hydra Clientleri Smartgo ya takin cccam.cfg de EMM ve ECM Kapatin, Boxkey filan lazim deyil, Hydra Master ve Smart Receiveri birbirleriyle konusuyorlar zaten, onlar birbirlerini kontrol etdikce hic bir problem olmaz, Dreambox da kulanmak istiyorsaniz, Anten Kablosu takili olmicak ve hic bir zaman da takilmicak, takarsaniz, dreambox da Mastere EMM göndermeye baslar, Yani Karti ozaman Gümletir, Server de kulanmak icin hydrabox bence süper, ben iste birde Dsmart Receivere Relay takdim, kapaninca Hydrabox da kapaniyor.
    Konu neotin tarafından (17.09.2009 Saat 00:25 ) değiştirilmiştir.

Banned hms - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Standart Cevap: D-Smart ve Hydrabox 100%

Kardesim baska bir yazımdam hatırlamaktayım 8 aydır sorunsuz izliyorum demistin.
    benim gibi bircok merak eden arkadas adına soruyorum ataklarda extra bisi yapıyormusun yani kartı yakmadan oluyormu ? Ayrıca pin kodu girilen kanalllarda acıkmı ???
    Bilgi verirsen memnun olurum...

edit as11. Paylasim ile ilgili konular yasak .
    Lutfen dikkat edelim

Banned neotin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı hms Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Kardesim baska bir yazımdam hatırlamaktayım 8 aydır sorunsuz izliyorum demistin.
    benim gibi bircok merak eden arkadas adına soruyorum ataklarda extra bisi yapıyormusun yani kartı yakmadan oluyormu ? Ayrıca pin kodu girilen kanalllarda acıkmı ???
    Bilgi verirsen memnun olurum...

selam

9 ay doluyor Ataklar birtek Blokerlerde gecerli, bende deyil, benim system original, Dsmart Karti bu systemde sanki kendisinde takili gibi duruyor, Master Hydra ve Receiver herseyi halediyorlar, öbur Clientlerde Receiverle master paylasdigi Bilgileri Smartgo dan Cccam ma Gönderiyor, bende Newcs de var, ondana Update gönderme Kapali birtek alici,

D-Smart Receiveri <------Boxkey Bilgi Evlilik-------> Hydra Master D-Smartkarti -----Sapik----> CCCam
    -----Sapik---->Newcs
    Konu neotin tarafından (17.09.2009 Saat 00:23 ) değiştirilmiştir.

Senior Member ata2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

peki HD kanallar gösteriyormu bunda.Bilgin varmıdır..

Alıntı neotin Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam

9 ay doluyor Ataklar birtek Blokerlerde gecerli, bende deyil, benim system original, Dsmart Karti bu systemde sanki kendisinde takili gibi duruyor, Master Hydra ve Receiver herseyi halediyorlar, öbur Clientlerde Receiverle master paylasdigi Bilgileri Smartgo dan Cccam ma Gönderiyor, bende Newcs de var, ondana Update gönderme Kapali birtek alici,

D-Smart Receiveri <------Boxkey Bilgi Evlilik-------> Hydra Master D-Smartkarti -----Sapik----> CCCam
    -----Sapik---->Newcs

Senior Member doc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Yada pin girince cihaza ereotik kanallar açılıyormu dreamde..

Senior Member ata2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

Arkadaşım sen desteklediğini yazmışsın bütün kartları ama farklı forumlarda sadece firecryp desteklediği yazıyor.Nasıl olduda sen okutabildin kartı ve okuttuysan resim koyarmısın..

Alıntı neotin Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bir kac arkadaslar soruyor, tektek yazicama buraya yazayim.

hydrabox hanki kartlari kabul ediyor?
    Hepsini, Hydrabox Receiver filan deyil, Internet Wlan Routeri gibi birsey, bu birtek takilan karti Kablosus göndermek icin, NDS, Nagravision... Bunlari Client Takili olan Receeiver yapa bilmesi gerek, Hydrabox deyil.

bazi Alman Sat shop larda 169,- da var, ve bunun Kablolu olani da var, ama baska bir firmadan.

master ve clientleri evlendirmek icin pdf [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

ayar yaparken ilk önde D-Smart Receiveri le Masteri ayarlayin, D-Smart kanalari acildiktan sonra, öbur Hydra Clientleri Smartgo ya takin cccam.cfg de EMM ve ECM Kapatin, Boxkey filan lazim deyil, Hydra Master ve Smart Receiveri birbirleriyle konusuyorlar zaten, onlar birbirlerini kontrol etdikce hic bir problem olmaz, Dreambox da kulanmak istiyorsaniz, Anten Kablosu takili olmicak ve hic bir zaman da takilmicak, takarsaniz, dreambox da Mastere EMM göndermeye baslar, Yani Karti ozaman Gümletir, Server de kulanmak icin hydrabox bence süper, ben iste birde Dsmart Receivere Relay takdim, kapaninca Hydrabox da kapaniyor.

Senior Member Nisbet3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    55 Toplam

Benim hic inancim yok firma diyor okumuyor bu arakadas cikip okudugunu yaziyor.Biri cikiyor baska marka yakinda okuca diyor biride bu zaten okuyor diyor.

Bir çivi bir nalı, bir nal bir tırnagı, bir tırnak bir ayagı, bir ayak bir atı, bir at bir kumandanı, bir kumandan bir vatanı mahvedebilir....

Senior Member DeCCaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    25 Toplam

Peki Usta Cccam.cfg`de ECM nasil kapatiliyor onu bir anlatirmisin, ayrica ECM kapatinca nasil aciliyor kanallar.

Simdi farzedelim

Masterde D-Smart takili
    Relay Kutuda takili ( bu Relay ney ben anlamadim cünkü bu Boxda bir MAster var ve CLient var )
    Dreamboxda Smargoyu taktin Clienti oraya bagladin, bu Masterden Bilgileri aliyor ama birsey acmiyor cünkü ECM kapali ve Anten görmüyor.
    Dreamboxa baska bir Dreambox bagli CS üzeri, ikinci Dreambox ilk Dreamboxun CCcaminden bilgileri aliyor ve Kanali aciyor cünkü bir yönlü Kanala bakiyorsun.
    Peki Ikinci CCcam kanali acabilmek icin ECM lazim, bunu tabiki CLient bagli oldugu yerden aliyor ama bu ECM Clienten sonra mecbur Mastere gidiyor cünkü ECM olmadigi yerde görüntü hic olmaz.

Bu yüzden bana bir mantiksiz geldi ama sunu isteyeyim senden.

Nasil bagli oldugunun Resimleri cekip buraya eklersen fena olmaz yani.
    Ha Resim ekliyemiyorsan ozaman ben bu yönteminde calismadiginin kanatindayim
    Konu DeCCaL tarafından (19.09.2009 Saat 16:00 ) değiştirilmiştir.
    Dreambox 8000 HD SSC
    Dreambox 800 HD S
    Dreambox 7020 HD

Junior Member H@ckK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Edit bye -=sezo=-

Banned g.zone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

bana sanki yalan gibi geliyor !!!

1. sayfa - 3 sayfa var 123 SonuncuSonuncu