turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
11 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Senior Member TolgaNL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    5 Bu Konu icin
    153 Toplam

Standart Iphone Crack Programlari Yuklemek..

öncelikle crack program yükleyebilmek için telefonumuzun jailbreak olmuş olması gerekiyor
    jailbreak; telefonumuzun dosya sistemini görmek, üzerinde oynama yapabilmek ve telefonun ucret ile satilan programlari ucretsiz gormesini saglayabilmek icin gereklidir..

Telefonumuzun jailbreak yapılmış olduğunu düşünerek devam ediyorum cunku Forumumuzda jailbreak nasıl yapılır anlatımı zaten var jailbreakli olmayan o başlığa bakip, takildiklari yerlerde sorabilirler..

jailbreakli iphone a itunes ile program atabilmek için minimum telefonun yazılım versiyonu 2.0 ve üstü olmalı şuan en stabil ve tavsiye ettiğimiz versiyon 3.0 -3.01 ve 3.1.2 dir
    telefonda ilk önce internete bağlanalım .

ve jailbreak olduğu için telefonumuzun ana ekranında bulunan cydia ya tıklayalım açıldıktan sonra

sources : (kaynak )lara tıklayıp açılan sayfada cydia şuan hangi kaynaklardaki programları tarıyor bunu gorebiliyoruz.
    sağ üst köşede edit ( düzenle ) yazan yere tıklıyoruz

şimdi gene aynı yere gelen
    add ( ekle )
    yazan yere tıklayalım

bize ekleyeceğimiz adresi yazacağımız bir kısım gelecek

Telefonunuz os 3.0 ve os 3.01 veya 3.1.2 ise buradan
    cydia.hackulo.us kaynağını ekleyin ve Add Source tiklayalim..

hakculo.us klasörü içindeki appsync os 3.0, mipach veya mobile installition fix ile aynı işi görür

tekrarlıyorum 3.0 ise appsync
    2.2.1 ise mobile fix 2.2.1 kuracaksınız . 3.1 icin ise appsync os 3.1

Source islemini tamamlamak icin DONE tusuna basiyoruz..

Buradan "hackulo.us"adresinden telefonumuz os 2.2.1 ise "MobileInstallFix" yukluyoruz..
    Eger telefonumuz os 3.0 veya os 3.01 ise "Appsync For Os 3.0" eger telefonunuz 3.1 ise "Appsync For Os 3.1"yukleyip, "Return To Cydia" tiklayip, Home tusu ile cikiyoruz.

Ana ekranda bulunan Appelstore `dan herhangi bir Free uygulama indirdikten sonraki bu i uygulamayı acıp calıştırıyoruzki gerekli dosyaları telefonumuzda oluştursun

telefonu kapatip acmamiz gerekiyor..
    Şimdi telefonla olan işlemler bitirdik sıra geldi bilgisayarda yapılması gereken işlemlere..
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Gerekli uygulamaları tanıttıkdan sonrada telefon bölümüne tıklıyoruz

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

iTuneste telefonumuz bağlı olduğu için telefonumuzun bilgi bölümleri cıkacaktır burada üstte en soldaki Aplications sekmesinie tıklıyoruz..

Burada isterseniz All Applications'dan tüm uygulamaları secip yada selected applicationsdan istediğiniz uygulamayı seçiyoruz...

[B]Gerekli uygulama ve oyunları seçtikden sonra alttan snyc deyip işlemi bitirmesini bekliyoruz,işlem sonunda uygulama ve oyunların telefona yüklendiğini görebilirsiniz..
    (Alintidir)
    Konu TolgaNL tarafından (2.11.2009 Saat 02:37 ) değiştirilmiştir. Sebep: Yeni bilgi eklendi..
    ÖŁüм ѕıcáк кáяsıŁıуоя βέиi.! Sáикі έŁvέđà điyέсέģiм siмđi...

AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

betzoh (25.05.2012) , okokokok (22.04.2012) , yarbay (25.01.2012) , ÜnL_BgD (14.07.2011) , tamirat (25.03.2011)

TDW Team-Co Admin sonic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34.657 Toplam

Standart Cevap: Iphone Crack Programlari Yuklemek..

Konuyu yukariya sabitledim @tolganl ustat.
    ellerine emegine saglik
    FORUMDA SUNULAN DOSYALAR TEST AMACLIDIR!!!!

TDW FORUMA DESTEK
    ---------------------------------------------------------------------
    **SAMSUNG 46"C6700+40"6500+XTREND ET10000+LG BlurayPlayer+Denon1911+Magnat Supreme 1000 +PS3-120GB-3.55CFW!!!!
    AlıntıAlıntı

Senior Member yakamoz35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

merhaba Tolga arkadasim Iphone Crack Programlari Yuklemek ile ilgili detaylari inceledim birkac sorum olacak bu krak programi tam olarak ne ise yariyo,bu krak programi ile parali programlarimi yukleyebiliyoruz mesela Tomtom'u da bu sekilde yukleyebiliyomuyuz aydinlatabilirseniz memnun olurum TESEKKURLER.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    153 Toplam

Alıntı yakamoz35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    merhaba Tolga arkadasim Iphone Crack Programlari Yuklemek ile ilgili detaylari inceledim birkac sorum olacak bu krak programi tam olarak ne ise yariyo,bu krak programi ile parali programlarimi yukleyebiliyoruz mesela Tomtom'u da bu sekilde yukleyebiliyomuyuz aydinlatabilirseniz memnun olurum TESEKKURLER.
    Iphonu jailbreak yaptiktan sonraki islemdir crack uygulamalari yuklemek..Crack uygulama anlami; appelstore`da ucretli satilan bir uygulama ornek Tomtom..€ 99.- satin almaniz gerek bu programi kullanabilmek icin.. Iste crack burada devreye giriyor.. €99 euro vermektense jailbreak yapilmis bir telefona ayni Tomtomu satin almadan kurma islemini yapmaktir.. Bu konu basligindaki bilgiler, telefonunuzun jailbreakden sonraki asamasidir.. saygilar..

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Merhaba Tolga arkadasim, demekki dogru anlamisim yinede Iphonu jailbreak yaptiktan sonra Parali programlari yukarida anlattiginiz gibi indirme yani crak yapabiliriz anladigm kadari ile Öyleyse sitede verdiginiz tomtom avrupa haritasini indirmemize gerek yok ayrica dimi ? Yanlisim varsa beni aydinlatin lutfen. Burada bir telefon saticisi ile tanistim dün telefonumu jailbreak yapivereyim dedi Para karsiligi, sizce ben bunu tek basima basarabilirmiyim bana hala cok karmasik geliyor bu jailbreak yapma isi ( sizlerin'de yardimi ) ile tabiki gerci bu siteyi bir arkadasim tavsiye etmeseydi jailbreak yapma isinden bile haberim yoktu herseye ragmen cok sagolun sayenizde cok sey ogrendigimi soyleyebilirim TESEKKUR ederim Saygilar.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    153 Toplam

Alıntı yakamoz35 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Merhaba Tolga arkadasim, demekki dogru anlamisim yinede Iphonu jailbreak yaptiktan sonra Parali programlari yukarida anlattiginiz gibi indirme yani crak yapabiliriz anladigm kadari ile Öyleyse sitede verdiginiz tomtom avrupa haritasini indirmemize gerek yok ayrica dimi ? Yanlisim varsa beni aydinlatin lutfen. Burada bir telefon saticisi ile tanistim dün telefonumu jailbreak yapivereyim dedi Para karsiligi, sizce ben bunu tek basima basarabilirmiyim bana hala cok karmasik geliyor bu jailbreak yapma isi ( sizlerin'de yardimi ) ile tabiki gerci bu siteyi bir arkadasim tavsiye etmeseydi jailbreak yapma isinden bile haberim yoktu herseye ragmen cok sagolun sayenizde cok sey ogrendigimi soyleyebilirim TESEKKUR ederim Saygilar.
    Buradan indireceginiz tomtom uygulamasi crack yapilmis uygulamadir.. Jailbreak yapilmis iphona sorunsuz yuklenir..Jailbreaki siz rahatlikla yapabilirsiniz.. hatta su an Sonic ustanin anlatmis oldugu [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]yontemle rahatca os 3.1.2 ile jailbreak yapabilirsiniz.. saygilar..

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

merhaba Tolga arkadasim verdigin Jailbrek yapmak icin linki indiremiyorum rapidchare hatali gosteriyor normali bi kontrol edebilirsen memnun olurum Saygilar..
    Konu yakamoz35 tarafından (12.10.2009 Saat 21:29 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    153 Toplam

Merhaba TOLGA arkadasim yani suan benim talafonum Jailbreak yapilabilirmi diyosunuz hani biraz beklemem gerektigini soylemistiniz ne yapmami oneriyosunuz su an cevabunizi bekliyorum TESEKKURLER .
    Istediginiz an iphonunuzu jailbreak yapip, Tomtom ve benzeri uygulmalari telefonunuza kurabilirsiniz.. Cok kolay olan bir yontemi yukaridaki mesajda verdik.. Sonic ustanin vermis oldugu linki incelemenizi, jailbreak yapmanizi tavsiye ediyoruz.. Takildiginiz yerlerde, her turlu sorularinizi, sorunlarinizi burada paylasabilirsiniz.. kolay gelsin..

AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Merhaba Tolga arkadasim yukarida verdigin linkleri indiremiyorum rapidchare hatali gosteriyor bir goz atabilirmisin TESEKKURLER
    Konu yakamoz35 tarafından (13.10.2009 Saat 09:25 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

1 Bu Konu icin
    153 Toplam

Merhaba Tolga arkadasim telefonumu Jailbrek yapacaktim ama once biformat yapayim dedim ve simdi bloke oldu yardimci olabilirmisiniz TESEKKURLER
    Kusura bakmayin.. biraz isim vardi.. Iphonunuzun iTunes uzerinden aktif yapilmasi gerekiyor...Onun icin kilitli olmasi normal.. cunku telefonunuz sim kilitli.. iPhone ile kullandiginiz sim kartin pin kodu varsa, baska bir telefonda sim kart pin kodunu silin.. yani sim kartinizi takinca pin kodu istemesin.. bu sekilde iphona takmis oldugunuz sim kart ile iphonu iTunese takarak tekrar aktif yapin..iTunese taktiginizda, aktif olacak ve daha onceki backuplarinizida yukleyecektir..kolay gelsin..

AlıntıAlıntı

12. Teşekkür edenler:

betzoh (25.05.2012)

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu