Guiza, hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi

İspanya'da bulunan golcü oyuncu "Hiç kimseyle konuşmadım" dedi.DANIEL Guiza, hakkında çıkan haberlere tepki gösterdi.

Türkiye'de mutlu olmadığı şeklindeki haber İspanya'da bulunan Guiza'ya kadar ulaşırken, golcü oyuncu "Böyle bir kanal adını daha yeni duyuyorum. Böyle bir kanalın varlığından bile şüphem var. Üstelik bu konuda hiç kimseye bir açıklamada bulunmadım" dedi.

Daniel Güiza'nın, son olarak CR TV'nin yurt dışında hayatını sürdüren futbolcuların yaşamlarını konu alan programına konu olduğu ve "Türkiye tatil için güzel ama ben orada futbol oynamak için bulunuyorum ve hiç mutlu değilim. Türkiye'de en ufak başarısızlıkta tribünden tepki alıyorsunuz. Her maçı kazanmak ve her sene şampiyon olmak zorundasınız. Bu çok zor bir ortam" dediği iddia edilmişti.

Konuyla ilgili Fenerbahçe Kulübü de yaptığı açıklama ile böyle bir röportajın olmadığını bildirdi:

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

"Futbolcumuz Daniel Güiza'nın İspanyol televizyon kanalı CR TV'ye yaptığı iddia edilen açıklamaları içeren haberler tamamen hayal mahsulüdür.

Uzun zamandır herhangi bir televizyon kanalına, herhangi bir açıklamada bulunmayan Daniel Güiza, bu asılsız haberlere çok şaşırdığını ve böyle bir kanalın varlığından bile haberinin olmadığını ifade etmektedir."