turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member belese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Standart Arrox LCD TFT 30 FERNSEHEN (TV)

selam arkadaslar benim bu model Tv önceleri belirli saatler arasi bazen kendiliginden kapaniyordu tekrar acdigim bir uzun zaman tekrar calisiyordu su son zamanlarde hemen hemen her dakika kapaniyor tekrar aciyorum birkac dakika sonra tekrar kapaniyor yani anliayacaganiz suan kapandigi yüzünden durmadan tv ye bakamiyorum..acip kapama dügmesi durmadan sönup yaniyor bir müddet elektrikden cekiyorum yarim saat kadar tekrar aciyorum calisiyor ve sonra yine kendiliginden kapaniyor acaba bu hata neden kaynaklaniyor..tskler
    AlıntıAlıntı

Junior Member yalinizkurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: Arrox LCD TFT 30 FERNSEHEN (TV)

Alıntı belese Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam arkadaslar benim bu model Tv önceleri belirli saatler arasi bazen kendiliginden kapaniyordu tekrar acdigim bir uzun zaman tekrar calisiyordu su son zamanlarde hemen hemen her dakika kapaniyor tekrar aciyorum birkac dakika sonra tekrar kapaniyor yani anliayacaganiz suan kapandigi yüzünden durmadan tv ye bakamiyorum..acip kapama dügmesi durmadan sönup yaniyor bir müddet elektrikden cekiyorum yarim saat kadar tekrar aciyorum calisiyor ve sonra yine kendiliginden kapaniyor acaba bu hata neden kaynaklaniyor..tskler
    Usta Seni sorunun
    Netzschalter`de olabilir..?

yani soguk kaynak (Kaltlot) olabilir.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    12 Toplam

tskler kardes yardimlarin icin bütün lehimleri tekrar yeniden üstünden gecdim bakalim aksama deniyecegem bildiririm yine
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    12 Toplam

sorun halledilmistir bütün lehimlerin üzerini teker teker yeniden gecdim suan normal sekilde calisiyor bakalim ne zamana kadar
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler