turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
16 sonuçtan 11 ile 16 arası
    TDW Team-Co Admin OsmaNLı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    1.828 Toplam

Standart Cevap: DT İle İlgili Konular

arkadaşlar illegal izlemeye forum olarak destek vermediğimizi defalarca yazdık.
    bu konuda fazlaca bişey yazmak istemiyorum.

ayrıca burası insanların birbiriyle hesaplaşacağı yer değil, varsa bir hesabınız pm üzerinden halledin.
    birilerini zor durumda bırakmak için buraları kullanmayın ,
    lütfen buralara yazmayın, önceki konuyu kapattık bunuda kapatmayalım.

Member DreamTurkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    26 Toplam

Sayın TurKuaZv ;
    Konuda bulunan gereksiz mesajların silinmesini rica ediyorum konu ve forum kirliliği yaratmanın hiç kimseye bir faydası olmayacağı düşüncesindeyim.

Banned fredi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

Malesef hocam bu kafayla gidersek bir arpa boyu yol alamayız bırakın birbirinize atıp tutmayı dostça bu işi çözelim.bir çözüm fikriniz varsa forumda konu açarak bu fikrinizi belirtmeyin herkes biliyorki burası digi ajanı kaynıyor fikirlerinizi pm yoluyla ustalara iletebilirsiniz.bir çözüm öneriniz yoksa bekleyin zaten birşeyler çözüldümmü hepimizin haberi olur.

Junior Member irireis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    3 Toplam

Alıntı adamım Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    aksama görüsecem ben vatandaşla detaylı. ama baya bi cesur geldi gözüme. afferin kerataya. ama fazla cesarette adamı yer bitirir. benden 1 şey rica etti. ama ben ona güvenemediğim için bu isteğini gerçeklestiremeyeceğim. kendisinden özür dilerim. ama adama sevgilisine kadar tanıdığımı söylüyorum adam oralı bile olmuyor. ben tebrik ediyorum bana saygısızca konusmaya devam ediyor. senin büyüğünüm diyorum tınlamıyor. bilmiyorum aksama netlecek benim açımdan hersey. umarım buralarda olur.
    Hangi konuyu açsam hep orda seni görüyorum.Her konuya atlıyorsun ama bir şey paylaşmıyorsun basit bir kullanıcıyım diyorsun (Ben biraz şüpheliyim)ama kullanıcı gibi davranmıyorsun.Birileri hafta sonunda bir şeylerin netleşeceğini söyledi ki ben inanıyorum sen inanmayabilirsin ama her ikimizinde beklemekten başka bir çaresi yokOnun için birilerini bir şeylerle itham etme yargılama atıfta bulunma tavsiyem kullanıcı gibi davran sadece gözlemci ol ortaya bir ürün çıkarsa herkes gibi mutlaka sende yaralanırsın saygılar…

5. Teşekkür edenler:

kadehte33 (16.11.2011)

Banned burakistan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2 Bu Konu icin
    20 Toplam

abi bu ne ya tüm konular kapatılmış iyi güzel forum çöplüğe dönmesin de bu kadar da hijyen de olmasın, dt ye sövecek bi konu basligi bulamıyorsak ne anlami kaldi? ha bir de çozulduğunu ve derbide açık olacagini söyleyen arkadaşlarin iddialari bos çıkarsa lütfen forumu terk etsinler kimsenin bi kez daha onları görmek isteyecegini sanmıyorum... bu işten anlayan, tüm forumun usta olarak kabul ettiği kişiler de niye bu iddialara yorum yapmıyor o da merak konusu (onun için de başlık açın )

7. Teşekkür edenler:

akrep84 (16.11.2011) , rotarum (16.11.2011)

TDW Team-Co Admin as11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    680 Toplam

Alıntı burakistan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    abi bu ne ya tüm konular kapatılmış iyi güzel forum çöplüğe dönmesin de bu kadar da hijyen de olmasın, dt ye sövecek bi konu basligi bulamıyorsak ne anlami kaldi? ha bir de çozulduğunu ve derbide açık olacagini söyleyen arkadaşlarin iddialari bos çıkarsa lütfen forumu terk etsinler kimsenin bi kez daha onları görmek isteyecegini sanmıyorum... bu işten anlayan, tüm forumun usta olarak kabul ettiği kişiler de niye bu iddialara yorum yapmıyor o da merak konusu (onun için de başlık açın )
    Aslinda aciklamaya gerek dahi yok, konulari takip eden ve okuyan herkez nedenini biliyor. Bazilari israrli bir sekilde olumsuz, taciz, tahrik ve "dalga" gececek mesajlar yazip duruyor .
    Timdeki arkadaslar konulari temiz tutmaya calisiyorlar,ama maalesef o kadar cok ve organize bir sekilde yapiliyorki olaylar yapilacak bir sey kalmiyor .

Biz TDW olarak her zaman ne diyoruz ;
    "Burasi ticaret yapilacak,insanlari kandirip zar zor kazandiklari uc kurusa goz dikenlerin yeri degildir,olmadi olmiyacak ! " Buna izin vermedik ve vermeyiz .
    Bizim forum olarak amacimiz ve cizgimiz belli, bizim arzumuz uyeler kural, kanun ve etik degerleri uyarak teknik bazli paylasimlar yapsin .
    Bu tip bilgilere hep destek verdik ve vermeye devam edecegiz .

Bazi uyeler kucuk gruplar olusturuyor ve digerlerini bilincli bir sekilde foruma karsi kiskirtip yanlis yonledirme yaparak huzur ortamini bozmaya yonelik mesajlar ve konular yaziyor .

Bu aciklama kaybolmasin diye burada yazmis ve yazmakta olan iyi niyetli herkezden OZUR DİLEYEREK konuyu kapatiyorum !

Lutfen,
    Kendimize, anamiza, babamiza, esimize, cocugumuza, arkadasimiza, soktaki tanimadimiz insanlara bu sanal ortamda beraber oldugumuz ve tanimadimiz kisilere karsi Saygili ve Hosgorulu olalim ,inanin hic kaybimiz olmaz, tam tersine kedimizin ve toplumuzun degeri artar .

Gosterdiginiz ve Gostereceginiz anlayis icin,sabir gosterip bu yaziyi okudugun icin tesekkurler ,

Saygilar
    Haddini bilmedikten sonra çok şey bilmek birşeye yaramaz. Suskunluk kimseyi yanıltmasın, Çünkü susan konuşursa kimse kaldıramaz.
    -W. Butler-

Ok gibi doğru olsam, yabana atarlar beni,
    Yay gibi eğri olsam; elde tutarlar beni,
    Doğruda aç görmedim; eğride tok,
    Eğri yay elde kalır; menzil alır doğru ok.

Mevlana

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12