turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arası
    Member DreamTurkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    10 Bu Konu icin
    26 Toplam

Standart DT İle İlgili Konular

Merhaba Saygıdeğer Tdw Üyesi ve Yönetici Arkadaşlar ;
    Forumda uzun zamandır bulunuyor ve bir süredir özellikle DT ile ilgili konuları takip etmekten canım çok sıkılmaya başladı.
    Sevgili arkadaşlar DT çözüldü, video yayınlandı gibi konuları neden bilinçli olarak açmaktasınız anlam verebilmiş değilim.
    DT Bölümünde bulunan arkadaşların tahmini %90'ı CCcam ile DT izlemiş insanlar bu konuda hem fikir olduğumuzu düşünüyorum.
    Sizler şayet tekrar bu yayınları izleyebilmek istiyorsanız böyle konuları açmamanızı açılan konularıda yöneticilere ihbar etmenizi rica ediyorum.
    Hep beraber biraz sabırlı olursak zaten sonucu hep beraber göreceğiz.Madem izlemek istiyorsunuz çeşitli firmaların isimlerini açık olarak yazıp bu firmalara baskın düzenlenmesinin sizlere ne gibi bir faydası olduğunu bir türlü çözebilmiş değilim.
    Sonuç itibari ile DT'ye herhangi bir Server firmasını şikayet ettiğinizde herhangi bir ödül olmamakla beraber sizleride zan altında bırakacak çalışmalar yapılmakta.

Tüm TDW Ailesine Sevgi ve Saygılarımla

(Gerçek Nick'im Bu Değil.)

2. Teşekkür edenler:

dijitalci (16.11.2011) , Anilcan (16.11.2011) , kadehte33 (15.11.2011) , kınık (15.11.2011) , YouWin (15.11.2011) , akrep84 (15.11.2011) , emre_30 (15.11.2011) , yildo (15.11.2011) , endebar (15.11.2011) , anil21 (15.11.2011)

Junior Member dadas_abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Standart Cevap: DT İle İlgili Konular

Çok doğu şeyler yazmıssın hocam ama bizim insanımız bu kadar duyarlı değil.yasak çiğnemek en büyük geleneğimiz.biz bu gibi şeyler yüzünden çok zaman kaybettik belki şimdiye çözülmüş olan şey sırf bu sebelerden ötürü çözülemedi.inşallah bundan sonra böyle şeyler yaşamayız..

Member marcello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    2 Toplam

bende sana katiliyom sevgili kardesim aynen dogrulari yazmissin

Banned urunguahmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

tek kelimeyle tebrik ederim üstüne ekleyecek sözüm yokturr.

Member adamım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    1 Toplam

ben de katılıyorum fikrine dostum. zaten benim de amacım üzümü yemek. zaten fikrim şikayet olsa bunu bir maille yapardım. dt den nefret ediyorum. ben servırcı değilim. sade bir vatandaşım. dreamboxım var. yani bu işi çözenlerle aynı taraftayız. ama merak ettiğim hususlar var o yüzden bir topic açtım. ve bir soru sordum ama hala cevabını muhattabımdan alamadım. sabahtan beri o pm senin bu pm benim gidip geliyoruz ama 1 arpa boyu yol alamadık. ama şöyle düsünün arkadaşlar. binlerce insan ağzı açık ligtv ye 42 ve 7 dereceden baktı. evet çözülmüş dedi. ben işin aslını öğrenmeye çalısıyorum ama eleman sana bişey vermem diyor. kişisel merakımı yenemedim bana sistemi anlatma zaten anlatsan da anlamam bu işlerden.gerçeği söyle bu iş doğrumu diyorum adam bana artistlik yapıyor. ben de milletin burada hakkını savunuyorum bir de küfür yiyorum. bu nasıl is anlamadım. kandırılmak çok mu hoşunuza gidiyor?
    Konu adamım tarafından (15.11.2011 Saat 14:31 ) değiştirilmiştir.

Senior Member ulas55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Herhangi bir çalışma ile ilgili gelişmeler yazıldığında Kim çözmüş Nasıl Çözmüş nerede çözmüş gibi abuk sabuk soruları bırakırsak , Çalışanlar vede kafa patlatanlar daha mutlu ve huzurlu olurlar.

Vip Member endebar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4.434 Toplam

neyin hakkından bahsediyorsun adam sana vermemis tehdit ediyorsun sende yoksa kimsede olmasın oyle mi madem kullanıcın olan birileri cıkacak ondan alırsın bu kadar mı zor ?

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı endebar Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    neyin hakkından bahsediyorsun adam sana vermemis tehdit ediyorsun sende yoksa kimsede olmasın oyle mi madem kullanıcın olan birileri cıkacak ondan alırsın bu kadar mı zor ?
    kardeş ben servercı değilim. basit bir kullanıcıyım. elemandan da birsey istemedim. bak hala burada bile kim olduğunu söylemiyorum.nickini vermiyorum. adamın asabını bozmayın. sadece 1 soru sordum. bana pm atıyorlar "kim merak ediyoruz" diye ama vermiyorum. çünkü dt ajanı kaynıyor burası. anca 3 ün 1 ini alırlar benden. neyse aksama görüsecez. bakalım artık.

Member DreamTurkey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    26 Toplam

Arkadaşlar lütfen konu altında tartışma yaratmayın. Sizden rica ricam sabırlı olmanız şu anda yapılan çalışmalardan kimse kimseye Test verecek durumda değil zaten.Öncelikle çözdüm diyen vatandaş ile irtibata geçebiliyorsun madem burada konu açmaya gerek yok vermiyorum diyorsa ya yayını yoktur yada gerçekten verebilecek durumda değildir.
    Ama şunu özellikle belirtmek istiyorum 42 dereceden yayın veriyorum diyen arkadaşlara lütfen ihtimam göstermeyiniz.

0 Bu Konu icin
    1 Toplam

Alıntı DreamTurkey Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaşlar lütfen konu altında tartışma yaratmayın. Sizden rica ricam sabırlı olmanız şu anda yapılan çalışmalardan kimse kimseye Test verecek durumda değil zaten.Öncelikle çözdüm diyen vatandaş ile irtibata geçebiliyorsun madem burada konu açmaya gerek yok vermiyorum diyorsa ya yayını yoktur yada gerçekten verebilecek durumda değildir.
    Ama şunu özellikle belirtmek istiyorum 42 dereceden yayın veriyorum diyen arkadaşlara lütfen ihtimam göstermeyiniz.
    aksama görüsecem ben vatandaşla detaylı. ama baya bi cesur geldi gözüme. afferin kerataya. ama fazla cesarette adamı yer bitirir. benden 1 şey rica etti. ama ben ona güvenemediğim için bu isteğini gerçeklestiremeyeceğim. kendisinden özür dilerim. ama adama sevgilisine kadar tanıdığımı söylüyorum adam oralı bile olmuyor. ben tebrik ediyorum bana saygısızca konusmaya devam ediyor. senin büyüğünüm diyorum tınlamıyor. bilmiyorum aksama netlecek benim açımdan hersey. umarım buralarda olur.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu