turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12.126 Toplam

Standart iPhone'a Yeni Google Earth

Google'ın harita yazılımı Google Earth, 2.0 sürümüyle iPhone kullanıcılarının huzuruna çıkmaya hazırlanıyor.

Google Earth ilk olarak geçtiğimiz sene iPhone için üretilmişti. O günden yazılımda birçok şey değişti. Dolayısıyla Google da, bu yazılımının yeni bir sürümünü çıkartmaya karar verdi. Sonuç olarak Google Earth 2.0, iPhone için hazırlandı. Uygulamanın son versiyonunda (ki kendisi iPhone uygulama mağazasındaki ikinci en popüler uygulama), yeni dil seçenekleri, gelişmiş ikon performansı ve masaüstünüzde haritaları görüntüleme olanaklarını sunuyor.

Google Earth 2.0 ayrıca kullanıcılara kendi haritalarını oluşturma imkanını tanıyacak. Eğer bir gezginseniz, kendi çizdiğiniz yörüngelerle nerede olduğunuzu kolayca bulabilir, ya da en yakın merkezi konumları kaçırmazsınız. Haritalarda artık Panoramio, Wikipedia gibi ikonlar da belirecek. Bu ikonlara tıklayarak, haritadaki konum ile ilgili geniş detaylı bilgiler alabileceksiniz.

Ayrintili bilgi icin [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

Member Anwers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Standart Cevap: iPhone'a Yeni Google Earth

Superbi haber arkadasim... sagol bilgilendirdigin icin... sanirim bu uygulamada otomatik guncelleme olur ve ucretsiz tabi teldekiyle... ben sahsen cok seviyorum bu tur uygulamalari...saygilar...
    AlıntıAlıntı

Member Anwers - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    4 Toplam

Thumbs up Cevap: iPhone'a Yeni Google Earth

Alıntı Anwers Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Superbi haber arkadasim... sagol bilgilendirdigin icin... sanirim bu uygulamada otomatik guncelleme olur ve ucretsiz tabi teldekiyle... ben sahsen cok seviyorum bu tur uygulamalari...saygilar...
    ben guncelledim yenisiyle mukkemmel...
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler