turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

8 sonuçtan 1 ile 8 arası
    Senior Member tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

Standart sky italya full backup oscam ile..

arkadaslar uzun ugraslardan sonra orjinal sky italya kartimi ccam ve oscami calistirmayi becerdim......asagida sunacagim 7000 7020 icin gecerli ama flasha yüklemeyin..yapacaginiz sey var/tuxbox/config icindeki oscam.server da sky kartinin box idisini yazmak...sonra blue panelden ccam 2.0.11/oscam restart ve..olay bitmistir..[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Vip Member tahtali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    43 Toplam

Standart Cevap: sky italya full backup oscam ile..

bu yeni oscam ile sky italya yayinlari daha az kirilmalar olur ben biraz önce baktim kirilma yok denecek kadar az
    AlıntıAlıntı

Senior Member tutu2004 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    7 Toplam

ama bence yinede cccam in yeni versiyonu daha stabil olacak....bekleyelim...aldigim saglam kaynaklar bayramdan sonra ccamin sky icin olay versiyonunun gelecegini söyledi...herkese iyi bayramlar..
    AlıntıAlıntı

Junior Member caglarkavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı tahtali Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    bu yeni oscam ile sky italya yayinlari daha az kirilmalar olur ben biraz önce baktim kirilma yok denecek kadar az
    Tam tersi kıırlmalar arttı.
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    43 Toplam

@caglarkavak arkadas senin kirilmalar cogaldi diye yazman üzerine ben emin olmak icin biraz önce tam 10 dakika sky sinema 1 kaldim tek bir sefer milisaniyelik bir takilma disinda en ufuk bir takilma olmadi bana gelen hop 2 cözünürlük hizi 0.452 ms ben eskidende skylara bakiyordum cok takilmalar oluyordu gercekten simdi cok süper hic takilma yok ben yazarken is olsun diye yazmadim özelikle uzun süreli bir kanalda bekledim su anda tam 15 dakika oldu halen takilma yok .
    sizdeki takilmalar belki size bagli olan serverden kaynaklaniyordur?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    43 Toplam

sky sinema1 2 saat bir filime baktim bir iki mili saniyelik kirilma disinda tertemiz filimi seyretim orda burda cok kisi yazmis sky italia lar cok donma yapiyor diye bende donma olmadigina göre ya donma yapan kisilerde sky cardlarin gitigi server saglikli degil yada o sky cardlarin oldugu serverlerdeki oscam ayarlari farkli ayarlanmistir yoksa genel bir donma problemi olsa bana gelen serverden de takilmalar olurdu
    AlıntıAlıntı

Senior Member inlive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    88 Toplam

bu sorun genellikle eski kartlarda 919larda oluyor 93blerde donma sıfır denecek kadar az
    AlıntıAlıntı

Junior Member caglarkavak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı tahtali Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    @caglarkavak arkadas senin kirilmalar cogaldi diye yazman üzerine ben emin olmak icin biraz önce tam 10 dakika sky sinema 1 kaldim tek bir sefer milisaniyelik bir takilma disinda en ufuk bir takilma olmadi bana gelen hop 2 cözünürlük hizi 0.452 ms ben eskidende skylara bakiyordum cok takilmalar oluyordu gercekten simdi cok süper hic takilma yok ben yazarken is olsun diye yazmadim özelikle uzun süreli bir kanalda bekledim su anda tam 15 dakika oldu halen takilma yok .
    sizdeki takilmalar belki size bagli olan serverden kaynaklaniyordur?

0.260 ms ile 0.500 ms bana gelen elenmiş sky kartlarının ortalama ecm süreleri.Aynı peerlar ile sadece CCam kullanırken bu süre .300 ün üzerine çıkmayıp 10-15 dakika değil 10-15 saat sürekli takılma değil titreme dahi olmuyordu.Yaklaşık 40 sky it ekleyip eleye eleye 6 kişiye düşürmüştüm bu ecm lerle sky kartlarını.Fakat şu an 2 kart dışında aynı kartların ecm süreleri 450 leri bulmaya ve 5 dakika da bir de 700 lere çıkıp kırılma yapmaya başladı.Bahsettiğim takılma değil zaten.Eskiye oranla ecm sürelerinin uzaması bu da 2 emu üzerinden gelmesiyle alakalı.Zaten eğer kartın ecm si 400 leri buluyorsa o kart biln ki 5 dakika civarında bir kırılır ok küçük te olsa.300 altı idealdir.
    AlıntıAlıntı