Şampiyonar Ligi H Grubu'nda dün Belçika temsilcisi Standard Liege'nin Hollanda'nın AZ Alkmaar takımı ile 1-1 berabere kaldığı maçın 90+5'inci dakikasında attığı golle takımı Standard Liege'nin UEFA Avrupa Ligi'ne katılmasını sağlayan Türk kaleci Sinan Bolat, DHA'ya konuştu.

Takımının UEFA Avrupa Kupası'na katılmasını sağlayan golü attığı için çok mutlu olduğunu ifade eden Bolat, "Çok güzel bir duyguydu. Çok güzel bir gol attığım için sevinçliyim. Çok nadir görülen bir olayı yaşadık. Takım arkadaşlarım olsun, kulüp olsun hepimiz çok mutlu olduk" dedi.

Fenerbahçe ile anılmanın gurur verici olduğunu dile getiren ancak, sarı-lacivertli kulüpten resmi bir teklif almadığını da vurgulayan genç kaleci, "Beni istediklerini ben de gazetelerde okuyorum. Başka ülkelerden teklif aldım, fakat şu an Belçika'nın en iyi takımlarından birinde oynuyorum. Benim amacım burada bir iki sene kendimi göstermek. Yaşım daha çok genç, en az 2 yıl daha burada kalıp kendimi iyice geliştirmek istiyorum" ifadesini kullandı.