turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1 sonuçtan 1 ile 1 arası
    Senior Member TolgaNL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    153 Toplam

Standart Iphone 3G(s) Restore Problemi ve Cozumu..

DENENDI VE CALISMADIGI GORULDU.. BILGI AMACLI KONU ACIK KALACAKTIR..
    BU KONUDA GELISMELER OLDUKCA BURADAN DUYURMAYA CALISACAGIZ..

Asagida okuyacaginiz ve muhtemelen uygulamasini yapacaginiz islemler hakkinda TDW Forum olarak sadece bilgi amacli olarak paylasimini yapiyoruz. Henuz Forum tarafindan denenmemistir..
    3G(s) olsaydi hemen denerdim..
    Bu yuzden olup olmayacagi hakkinda kesin yorum yapamiyoruz.. Asagidaki islemleri yapmaya karar verirseniz mutlaka telefonuzun yedegini (Backup) aliniz..
    Bu bilgi 3G(s) icin olup, telefonun kapanip acildiginda, Restore modunda kalanlar icindir.. Bazi yapan arkadaslar oldu ve islem sirasinda 1604 hata kodunu aldilar..

Bildiginiz gibi 40.nci haftadan sonra uretilen iPhone 3G(s) lerde (boot problem: itunes logo)
    olmasindan dolayi Blackra1n ile yaptigimiz jailbreak, telefon kapandigi veya restart yapildigi an, Recovery moda giriyordu.. Bugun bunun cozumunun ciktigi soyleniyor..Ben henuz denemedim cunku 3G(s) yok... Asagida linkleri veriyorum.. Custom linklerdir.. Deneyebilirsiniz... [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Asagidaki videodan nasil yapildigini gorebilirsiniz.. Eger yeterli derecede bilgiye sahip degilseniz, kesinlikle denemeyin..

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Alternatif Link

Konu TolgaNL tarafından (8.01.2010 Saat 23:44 ) değiştirilmiştir.
    ÖŁüм ѕıcáк кáяsıŁıуоя βέиi.! Sáикі έŁvέđà điyέсέģiм siмđi...

AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler