turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu
16 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Suç Ve Ceza

Member paybackk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    2 Bu Konu icin
    10 Toplam

Standart Suç Ve Ceza

oncelikle konuya şoyle başlamak istiyorum; eğer forum kuralları ihlali yapıyorsam (3. ve 9. maddeler) şimdiden özür dilerim!!!
    DT Yorum. Başka Konu Açmayınız adlı konuyu 2 haftadır takip ediyorum. 331 sayfa ve 3304 adet mesaj okuduk ancak bu gün konu kapatıldı.
    Sayın admin ve modlar neden konuda kurallara uymayan kişiler hakkında gereğini yapmıyorda; ben ve benim gibi sadece bilgi almaya çalışan ve bildiği birşey varsa bilgi vermeye çalışan kişileri cezalandırarak konuyu kapatıyorlar. Lütfen ben ve benim gibi kurallara uymaya çalışan kişilerin madur olmamaları için siz bir konu açın ve bilgi vermenin dışında; insaları umutlandıran, insanları kandırmayı bir marifet sanan, hatta zar zor kazanılan üç beş kuruşumuza göz diken kişileri cezalandırın. Bende konunun kapatılmasına neden olan site sayesinde bu forumla tanıştım iki forum arasında bariz farklılıklar var oradaki seviye ile buradaki seviye farkının her kez farkında ve herkez kendi seviyesindeki forumda takılmakta ve yorum yapmaktadır. yetkili ve sorumlu kişilerden ricam bilgi almak için bizleri seviyemiz altındaki forumlara mahkum ederek cezalandırmayın seviyesi altta olan kişileri forumumuzdan uzaklaştırarak madurluğumuzu gideriniz.
    Bu başlığı açmaktaki amacım sizlerin işine forum işteğatına karışmak değil aksine maduriyetimizi dile getirmektir. Sürçi lisan eylediysem affola saygılarımla
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

matri (8.12.2011) , darkboys (7.12.2011)

Member matri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    7 Toplam

Standart Cevap: Suç Ve Ceza

bende anlamıyorum başka site reklamı verenleri banla bizle ne alakası var orda muabbettde ederiz cozumde ararız git gelde konusuruz yapmayın böle lütfen konuyu açın biz orda muabbet ediyoruz kurallara uymassak banla biliyoruz kuralları küfür de etmeyiz reklam da vermeyiz
    AlıntıAlıntı

4. Teşekkür edenler:

Senior Member orkun123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    15 Toplam

Adminlerin çoğu fenerli bügün biraz sinirliler sonuçtan dolayı ondan böyle oldu bence :P
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    495 Toplam

forum yönetiminden ricam diğer büyük siteler gibi sitenin en üstüne bi chat room konulması orda gereken geyiklerin yapılması.

3304 mesaj foruma yük olacağına chatte konuşulur daha iyi
    3304 yazıyı bugün gördükki herşey boşmuş aslında bişeyler yapılınabiliniyormuş.

ömer yıldız duan kabul olmuş ama tam abdestli dua etmemişin heral yayın donmalı geldi
    hehehe

yav maç kaç kaç bitti haberi oln varmı
    Konu tybet tarafından (8.12.2011 Saat 00:17 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

8. Teşekkür edenler:

ukafadaro (8.12.2011)

Member turun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    4 Toplam

harbiden neden kapandi konu?ayip degilmi 1 aydir acik olan konu neden bugun kapandi?yoksa malum kanal acildi ondanmi?ben 90 dakkayi izledim dondu biraz ama sorun degil okadar.ama yaptiginiz ayip oldu....
    AlıntıAlıntı

10. Teşekkür edenler:

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

3.1 gs aldi..
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    4 Toplam

acilan konulara bak .kuzey guney"cocuklar duymasin"duyarsa ne olur?boyle forummmu olur.....
    AlıntıAlıntı

Member paybackk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    10 Toplam

sevgili forumdaşlar lütfen rica ediyorum konuyu polemikler yazılsın veya geyikler yapılsın diye değil maduriyetimizi dile getirmek için açtım cevap yazmak yerine lütfen teşekkür butonuna tıklayınız ki admin ve modlara bilinçli forum kullanıcıların oldunu gösterelim ve başlık amacına ulaşmış olsun
    AlıntıAlıntı

Senior Member uzman10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    63 Toplam

Bence Kapatılan konu açılmasın 330 safya yeterli
    yeni konu açılıp ordan devam edilmesi daha uygun olur
    AlıntıAlıntı

Senior Member tybet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    495 Toplam

Alıntı paybackk Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sevgili forumdaşlar lütfen rica ediyorum konuyu polemikler yazılsın veya geyikler yapılsın diye değil maduriyetimizi dile getirmek için açtım cevap yazmak yerine lütfen teşekkür butonuna tıklayınız ki admin ve modlara bilinçli forum kullanıcıların oldunu gösterelim ve başlık amacına ulaşmış olsun
    hangi mağduriyet
    3304 konudan bugün geriye ne kaldı? kalp kırmalar tarafgir yazılar digitürkçülerin kışkırtmaları servrcilerin çıldırmaları

ne kaldı geriye söylermisin?

cardsharing us ı bi forum olarak görmüyoruzki inci sözlük vari bişey
    bizde forum yönetimindeydik. ve özellikle bazı bölümlerde ağzı olanın konuşması taraftarı değiliz. geyik yapma bölümü yukarda sohbet bölümüdür yoksa şifreli kanallar bölümü değil. ortaya biri bişey atıyor attığı şeye sonra kendi inanıyor.
    bazen şaşırıp kalıyoruz noluyoz diye.
    AlıntıAlıntı

1. sayfa - 2 sayfa var 12 SonuncuSonuncu