turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member felek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    230 Toplam

Standart SPB.TV.v1.2.0 ( HTC HD2 )

SPB.TV.v1.2.0 ( HTC HD2 ) HD2 de denenmistir turk kanali ve bir cok ulke kanallari vevcur icerisinde ilaci var TEL PC ye takiliyken .exe li dosyaya tiklayin sifreyi girin ok dir

RAR SIFRESI : HD2

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

tv programin yeni surumu ciki

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Eklenmiş Dosya Eklenmiş Dosya
      Mesaja cevap vermeden eklentiyi indiremessiniz
    Konu felek tarafından (1.08.2010 Saat 12:19 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Junior Member DaLGaLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart Cevap: SPB.TV.v1.2.0 ( HTC HD2 )

aradigim bir programdi cok tesekürederim indiriyorum. fakat benim bir sorunum var. htc hd2 telefonumu pc ye baglayamiyorum. pc suite yok bu programi nerden indirebilirim bir yardim lütfen.

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] bir haber verirseniz cennte giremeseniz bile kapilari aralanir ettigim dualarla.
    AlıntıAlıntı

Junior Member DaLGaLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

felek dostum, programi kurdum ama bir sorun var, hata veriyor. simgelere tikladigimda kücük tv de duraksayarak görüntü olusuyor ancak buyultünce hata veriyor, kurulumdami bir hata yaptim acaba? kurulumu resimli anlata bilmeniz mümkünmü?
    AlıntıAlıntı

Senior Member felek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    230 Toplam

Alıntı DaLGaLaR Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    felek dostum, programi kurdum ama bir sorun var, hata veriyor. simgelere tikladigimda kücük tv de duraksayarak görüntü olusuyor ancak buyultünce hata veriyor, kurulumdami bir hata yaptim acaba? kurulumu resimli anlata bilmeniz mümkünmü?
    merhaba arkadasim oncelikle pc ile htc senkronize programi olan [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız] indir eger xp kulaniyor isen win 7 ler zaten kendileri programiyla geliyo

diger sorununa gelince tv programin yeni surumu cikti[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

Bu Konudaki Etiketler