turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Member jacop14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart TDW image ses senkronu

selam arkadaslar bu sabah begendigim bir skini denemek için tdw image kurdum ve cok begendim kullanıslı fakat bir kac sorunum vardı birisini cozdum ancak digerini aşamadım diger imagelarda yaşamadıgım sorun tdw imageı yukledikten sonra ses ve goruntude senkron kayması oldu ses once goruntu 2-3 saniye sonra geliyor bu sorunu yaşayan ve çözen arkadaslardan yardım bekliyorum.
    sevgiler...
    AlıntıAlıntı

Vip Member -Ulus- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    594 Toplam

Standart Cevap: TDW image ses senkronu

500 Clonelarda ses ve görüntü asynchron gelmesi baska imagelerdede cok rastlanmistir,
    bunun nedeni halen bilinmemekte, baska bir skin veya baska bir cam secerek deneyebilirsin
    AlıntıAlıntı

Member jacop14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Standart Cevap: TDW image ses senkronu

belli kanallarda yapıyor zaten gemini,edgnemesis,pli®,nabilo hepsini denedim senkron sorunu olmadı ama tdw de flashtv ve kanal7 de ses once goruntu 3 saniye sonra geliyor şimdi w3 uydusundan aynı yayınları izliyorum bakalım gene senkron sorunu olacakmı,ayrıca tdw nin hem orginal skini hemde army niro skinde de aynı farklı cam secmeye gerek yok sanırım zaten sorun fta kanalda.cevap için teşekkürler.
    AlıntıAlıntı