turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Senior Member belese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

Standart Medion Pocket PC ve 4Gbyt Kart

selam arkadaslar acaba bana tomtom ve bütün avrupayi kapsayacak hangi soft ve map gerekiyor SD karti icin olmasi gerekiyor tskler
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.117 Toplam

Standart Cevap: Medion Pocket PC ve 4Gbyt Kart

Alıntı belese Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    selam arkadaslar acaba bana tomtom ve bütün avrupayi kapsayacak hangi soft ve map gerekiyor SD karti icin olmasi gerekiyor tskler
    Soft/ Sürüm [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Map/ Harita [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

albatrosi (10.04.2013)

Senior Member belese - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    12 Toplam

tskler batu kardes, diyelimki ben bunu yükledim pd yi reset atarsam yeniden yüklemek gerekiyormu yoksa bir defa install ettikden sonra reset atinca yeniden kendisi kurulabilirmi..Bazen uzun süre kullanmazsam akuusu bitiyor ve yeniden baslatmam gerekiyor onun icinde kurulum yapilmasi lazim..
    Konu belese tarafından (10.06.2010 Saat 12:03 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Vip Member Batu55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    12.117 Toplam

Alıntı belese Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    tskler batu kardes, diyelimki ben bunu yükledim pd yi reset atarsam yeniden yüklemek gerekiyormu yoksa bir defa install ettikden sonra reset atinca yeniden kendisi kurulabilirmi..Bazen uzun süre kullanmazsam akuusu bitiyor ve yeniden baslatmam gerekiyor onun icinde kurulum yapilmasi lazim..
    Reset atmakla yeniden kurulum gerektirmiyor. Formatlamadiktan sonra bir sey olmaz .

Lütfen gizli icerikleri görebilmeniz icin soldaki Tesekkür butonunu kullaniniz. Tesekkür butonunu kullandiginiz halede Linkler acilmiyor ise asagidaki nedenlerden kaynaklanabilir!

Neden 1
    Neden 2

Neden 3
    Neden 4
    AlıntıAlıntı

6. Teşekkür edenler:

albatrosi (5.04.2013)