turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3 sonuçtan 1 ile 3 arası
    Member ayhanulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    1 Bu Konu icin
    11 Toplam

Standart Satılık Cehennem

Temel Vatikan'da gezerken upuzun bir kuyruk görür. "Nedir bu kuyruk..?" diye sorduğunda; Kuyruğun diğer ucunun kiliseye uzandığını ve vatikan kilisesi tarafından cennetin parça parça satıldığını, 1000 dolar verenin de cennetden bir parça satın alabildiğini öğrenir. Kuyruğu takip edip kiliseye ulaşır, kapıdaki görevlilere
    -" Ben cehennemi satın almak istiyorum.." der.
    -"Olmaz burada cehennem satışımız yok, cennetden bir parça almak istiyorsanda sıraya gir.." derler. Temel cehennemi almakda kararlıdır ve ısrarınıda sürdürür. Kapıda Temeli ikna edemeyen görevliler, içerde Papa'ya durumu anlatırlar. Papa gülerek;
    -"Gidin sorun bakalım cehennemin tümüne ne kadar veriyormuş bu akılsız adam.." der. Kapıya inip Temel'e sorarlar;
    -"10.000 dolar veririm.." der. Papa Temeli içeri çağırtır, hazırlattığı evrağı da Temele imzalatıp 10.000 dolarını da aldıktan sonra arkasından gülerek uğurlarlar. Dışarı çıkan Temel, kapıda günlerdir cennetten bir parça satın almak için bekleyen binlerce kişiye elindeki belgeyi gösterip;
    -"Eyyyy uşaklar; cehennemin tümünü ben satın aldım, artık cennet için uğraşmanıza gerek kalmadı, dağılabilirsiniz....." sonra ne oldu dersiniz... Cennet satışları sıfırlayan Papa ve ekibi 10.000 dolara sattığı cehennemi Temel'den geri alabilmek için hala pazarlık etmekte, son durum..;
    - Temel 10 milyon dolarda ısrarcı...
    AlıntıAlıntı

2. Teşekkür edenler:

asemo (27.01.2012)

0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Standart Cevap: Satılık Cehennem

Genç jandarma çavuşu gece yarısı evine geldi. Tam soyunmuştu ki karısı yataktan seslendi;
    - Sakın ışığı yakma sevgilim, başım çok ağrıyor..
    - Tamam aşkım yakmam.
    - Ha bir de evde ağrı kesici kalmamış. Hemen eczaneye gidip aliver lütfen... Yorgun çavuş tekrar giyindi mecburen... Aceleyle nobetçi eczaneye gitti. Çavuş içeri girdiginde eczacı şaşkın sordu;
    - Afedersiniz ama siz jandarma değil miydiniz?
    - Evet.
    - Peki neden itfaiyeci üniforması giyiyorsunuz o zaman?
    AlıntıAlıntı

0 Bu Konu icin
    11 Toplam

Standart Cevap: Satılık Cehennem

ADAM karısıyla alışveriş merkezinde dolaşıyormuş. O gün de kısmet.. Etraf çıtır kızlar, güzel kadınlarla dolu.. Adamcağız karısında çaktırmadan bakmaya uğraşıyor ama mümkün mü? Kadın en sonunda dayanamamış, başlamış söylenmeye:
    -Aşk olsun sana!.. Hiç yanımda karım var da demiyorsun, gözlerinle yiyorsun zavallıları... Bıraksam kızların içine düşeceksin!.. Şekerci dükkanına girmiş çocuktan farkın yok... Adam gülmüş;
    -Olur mu hayatım. Ben hem evli bir adamım hem de şu anda yanımdasın... Yani olsam olsam, şekerci dükkanına girmiş bir şeker hastası olurum.
    AlıntıAlıntı