turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12
20 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Junior Member eu0045 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart Cevap: E-Sigara kullananlar buyursun

Teşekkürler, umarım işe yarar
    AlıntıAlıntı

Junior Member karamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı -Ulus- Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    birde esas sigaranin zararlarini okuyunca aradaki farklari anlariz,
    tabiki vucuta giren degisik her madde zararlidir, ama sigarada daha cok zehirli madde bulundugunu hepimiz daha iyi biliyoruz.

Merhabalar yaklaşık 3-4 aydır bende elektronik sigara kullanıyorum en azından şöyle düşünüyorum zaralı olup olmadığı konusunda sigaradan zarasız neden derseniz içerisinde sadece nikotin ve doğal aroma var, sigaranın içinde neler var zifir katran benzen vb... abi tatmin etmiyor felan diyen arkadaşlarımız sanırım kullandığınız makine ve likit ile alakalı bu
    10 yıldır sigara kullanıyorum defalarca bıraktım başladım bu elektronik sigaradaki olay ise kendini kasmadan bırakıyrosun
    Benim sorunum belkide buydu tam bilmiyorum ama sigarayı bıraktığım zaman acayip kasıyordum kendimi resmen stres oluyordum
    Şimdi şükür paket almıyorum

Sigara tadını ve dumanının hissedebileceğiniz bir likt kullanırsanız ve kullandığınız makine harbiden sağlam bir makine olursa sorun olmayacağını düşünüyorum
    aşağıdaki siteden likit ve elektronik sigara aldım hiçte pişman değilim aksine çokta memnunum

Aldığım ürün; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Aldığım likit; [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

Bu likitide farklı bir sitede bir arkadaş tavsiye etmiş ona istinaden almıştım şimdi bende herkese tavsiye ediyorum
    AlıntıAlıntı

Junior Member mstfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Uzunca bi araştırma süreci sonucunda e sigara başladım.. yasaklık konusu tamamen türkiye bürokrasisinin saçmalığı.. abd almanya portekiz italya ve onlarcası aptal bi bizimkiler akıllı.. Yok sigarayla savaşlarına uymuyomuş.. Komple sigarayı yasakla o zaman madem zararlı diye yasaklıyıcan.. Sorun piyasada çok fazla marka olması.. Bunların çoğu çinden ithal edip satıyolar.. Kalitesiz ve sorunlu olanlar var.. Alırken iyi araştırmak lazım.. Ben ovale die bi marka kullanıyom likitleride eczacılık şirketine ürettiyolarmış öle piyasadaki çoğu gibi çinli falan da değil.. Amerikan markalarıda var çok kaliteli ama onları türkiyeye getirtmek sorun...
    AlıntıAlıntı

Junior Member turgayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Alıntı Duezceli Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Ben cok daha yeniyim bu konuda ama yinede baska üyelerimizde E-Sigara kullaniyorlarmi ve tecrübeleri nelerdir bir ögrenelim paylasalim.

Ben ego T olan cihazdan aldim, iki haftadir kullaniyorum, inanin sasirmadim desem yalan olur.
    Ilk basta cihazi bir arkadasim bana verdi, satilirken iki tane birden satiliyormus ikincisini benimle paylasti.
    Icmesek tabiki daha iyi ama bari bir yerden baslayalim degisiklik yapmaya dedik ve basladik.

Su an sigara kokusundan nefret eder oldum desem yalan olmaz, gerci cok erkende olsa iki haftadir sigara kullanmamak evde hanimla tartismamak cok güzel birsey.

Cihazi aldiktan sonra buharlastirici tabir edecegimiz parca zaman zaman bozuluyor ve yenisi gerekiyor.

Nikotin icerikli sivi 10 ml si su an 5 ila 7 yuro civarinda satiliyor, 10 ml hemen hemen 1 karton sigaraya es deger oldugu söylensede ben 10 peket degilde 7-8 paket degerinde diyebilirim, her halukarda 80% daha ucuz olmus oluyor.

Sivilar belirli nikotin degerlerinde satilkmakta, misal 0, 3, 6, 9, 11,16, 24 mg gibi secebiliyorsunuz ve tabiki aromalrinida, cesit bol.
    Hani bazen elektirkli nargile diye bile hitap ediyorum kendimce.

Belki simdi benden daha tecrübeli arkadaslarimiz vardir ve tecrübelerini bizmle paylasirlar.

Ben en azindan sigaradan kurtuldugum icin memnunum, isin maddi yönüyle bakiyorum, zarar yönü tartislir, ama kesin olan bence sigradan cok daha az zararli bu yöntem, en azindan evdekileri zehirlemiyorum.

Maddi yönü bir hayli ilginc benim icin.
    Misal 49 yuroya cihazi aldik ve kendimize sivi aldik bize maliteyi postasiyla 60 yuroya patladi. Yani bir sise sivi bir karton sigaraya es deger saymis olsaydik ilk sise bittiginde amorti etmis oalcakti kendini. Bana bir sise 6-7 gün yetti bunuda belirtmek isterim, tabiki bu size bagli birsey.

Yillik benim sigar masrafim 6 X 365 = 2190 yuro

Peki E sigra neye mal olacak bana?

52Hafta X 6 = 312 yuro + tahminen 8 tane buharlastirici eskitirim 8 X 8 =64 yuro

Toplam 376 hani fazla olsun 400 yuroya mal olsun

Cebimizde 1800 yuro para kalir ve cevremizi daha az rahatsiz etmis oluruz, inaniyorumki sagligimiz icin azda olsa birseyler yapmis oluruz.

Simdi baska kim var kullanan bir bakalim ve tabiki tecrübelerindan faydalanalim

Merhabalar. Siteye yeni üye oldum da, şunu merak ettim, buharlaştırıcı hangi parça oluyor hocam. atomizer mi ?
    teşekkür ederim.
    AlıntıAlıntı

Junior Member günce - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    3 Toplam

merhaba, ben e-sigarayı denemiştim ama bende faydalı olmadı çünkü amacım sigara içme isteğini bırakmaktı zaten. mora terapiyi deneyen var mı aranızda bilemiyorum ama ben neu.mora denilen bir tedavi yöntemiyle bıraktım ve tek 45 dakikalık seansta. bu yöntem vücudunuzdaki sigara isteğine ait frekansları siliyor ve çok memnunun
    AlıntıAlıntı

Senior Member burak_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    144 Toplam

o gün paketi açıcan,ne var ne yok gına gelene kadar,ağzın acı biber yemiş gibi acıyana kadar içicen.gece yatarken bıraktım meredei diycen.ve o geceden gayri sigara içimicen.ben böyle yaptım.şükür 3 seneyi geçti.
    AlıntıAlıntı

Junior Member canberk34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

merhaba,

likit olarak ovale likit aldım bir arkadasımdan, çok güzel içimi ve boğaza vurması, gerçek sigara gibi, italyada bir ilaç firması üretiyormuş bu markayı, ama arkadasım da elinde olmadıgını soyluyor artık. Bildiğiniz bir site var mı ovalelikit alabileceğim?

fotografınıda ekliyorum belki bilmeyenler vardır diye

[Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    AlıntıAlıntı

TDW Team-S-Mod. kocahaydar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    111.676 Toplam

Ustam google bakdim buraya bakin lütfen.
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]

veya buraya bakin.

Sundugum tüm dosyalar test amaclidir.
    Yanlis kullanmada veya herhangi bir problem oldugunda herkes kendisi sorumludur.
    Kesinlikle Mesuliyet kabul etmiyorum.
    AlıntıAlıntı

Junior Member Ithal Ilaç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

ELEKTRONİK SİGARA HAKKINDA BİLİNMEYEN GERÇEKLER

Son iki senedir gündemde olan, ama son birkaç aydır popüler olan bir icat. Sağlık bakanlığımızın, İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü Beşeri Tıbbi Ürünler Ruhsatlandırma Danışma Komisyonu'nca 2008 yılında , sigarayı bıraktırıcı çalışmaları engelleyici olması nedeniyle satışının yasaklanmasına karar verilmiştir. Ayrıca sigara içmeyi özendirici olduğu da belirtilmiştir.

Buraya kadar her şey çok güzel, bakanlığımız duyarlılığı yerinde , olması gereken de bu .

Fakat, son zamanlar da bu sonuç ciddi sıkıntılara sebep doğurmuştur. Bunlara sıra ile değinecek
    Olursak

Satış yasağı konulmuş fakat sebebi ilginç özendirmeye sebeb vermesi, sağlıga zararlıdır diye değil
    Veya sağlıga zararlı olduguna dair bilimsel çalışma yok.

Ama tüm toplumu ilgilendiren en büyük tehlike internette ve tv de elektronik sigara ile yapılan haberlerde , gerçek sigara gayet yasal içmesinde bir sakınca yok da, sen elektronik sigaraya yönelirsen tehlikeli olur. Gibi bilinçli haberler yapılmak da,

Sigaranın aslını aklamaya çalışıyorlar.

Madem sıkıntılı sigara içmeyi özendiriyor. Arkadas o zaman hadi gerçek sigaranın satışını yasaklayalım. …….. Yorumsuz.

Atomizer fitli 5 tl
    w-w-w eksprestoptan c-o-m
    baz sıvı nikotin litresi 95 tl
    AlıntıAlıntı

Senior Member vuralturkmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    6 Toplam

Elektronık sıgara candır..
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 2 sayfa var BirinciBirinci 12