turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
25 sonuçtan 11 ile 20 arası
    Member ekutkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart Cevap: Digitürk magduruyum :(

insan para ödediği yerden düzgün hizmet almayı ister. ben 8,5 senelik turksat üzeri digiturk üyesiydim bir yıl öncesine kadar. 2010 yılının ağustos ayında geldiler modülü aldılar, benim next marka cihazımı çıkarıp ******iboktan bir cihaz bağladılar. bundan sonra kanallar arası geçişte 4-5 dakikalık bekleme süreleri oluştu. üç defa servis geldi, kutuyu değiştirdiler ama sorun çözülmedi. gelen servis elemanı bunun sadece hd receiver ile çözülebileceğini, hd ile bu sorunu yaşamayacağımı söyleyince telefonla aradım ve durumu digiye bildirdim. turksat üyesi olduğum zaman bana anten filan vermedilerdi, şimdi gelin anten bağlayın ve de hd reciever verin, hd farkını da ödemeğe hazırım dedim. lafı uzatmayalım inanın ki bana gelip parasız anten bağlamadılar. benim de tepem attı ve üyeliğimi iptal ettirerek gittim korax hd aldım bir de server. ben iptal ettiğimi söyledikten sonra vallahi billahi 5 sefer aradılar ve sonunda anten takmayı kabul ettiler ama ben kendi hd kutumu almıştım. ben de kibarca telefonda onları rezil ettim.

şimdi de servercımdan aynı hassasiyeti bekliyorum ve görüyorum. çünkü bu yıl için serveri yenilerken lig garanti olarak yenilemedi. gelirse syredersiniz dedi. dediği gibi de gelince seyrediyorum. yalnız son 8-10 gündür cw lerde yaşanan sorunun düzeltilmesini bekliyorum. düzelmeyecek olursa da inanın bu server işini de bitireceğim. internet üzerinden, üye forumlarından elde ettiğim cline lar ile yabancıları nasıl olsa seyrederim.

.
    AlıntıAlıntı

Senior Member ibo36 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    54 Toplam

arkadaslar benide cok korkuttunuz :/ :S :S bende dilekcemi önümüzdeki ay verecekdim ligtv iptalini dt eurodan ama sadece fiyati indirmek icin duydugum kadariyla iptal edersem fiyattan düsüyorlarmis dogrumu arkadsalar yillik 258 € idi acaba bi 180 € düsürseler valla hemen ok derimde ondan fazla degil o yüzden bendede o kadar problem cikarmi iptali basvursam :S:S korkuttunuz beni cok
    AlıntıAlıntı

Junior Member recoba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

arkaşlar bende web tv ye üye olayım dedim tabi senelil fiyatı 18. 99 atladım test videosu çok güzel görünüyordu. amam maçlarda öyle olmadığını gördüm neyse ödemeyi kredi kartından yaptım ve ne göreyim hesap kestrasında yaklaşık ödemem gereken tutardan %10 daha fazla ücret gözüküyor. hemen e mail attım ne cevap var nede ilgilenen
    AlıntıAlıntı

Senior Member qwe__3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

geçen gün yazdığım olaylardan dt ile baya bi atıştık bu fatura nasıl gelir sözleşmede yazanları yerine getirmiyosunuz dedim bunlarda bizimkileri aramıs bu ay ki faturanızı iptal edioz gelcek aydan itibaren 17 lira ödecikseniz ve bütün hd ler ve lig 1 2 3 kapalı olcak demişler bizimkiler allah belanızı versin ne yaparsınız yapın demiş böle olunca dt nin olmasının ne anlamı var aynı seyleri normal jkablolu tv de verebiliodu hem de 7 liraya ve daha iyisini bütün kanallar istediğin yerde.Dt den kaynaklanan mağduriyetimden bıktım ve bunları mahkemeye vermeye düşünüoz sözleşmeyi deiştirdikleri ve taahhütü yerine getirmedikleri için sizce bunun bu faydası olur mu yoksa bosu bosuna mahkemeye mi gitmiş oluruz tavsiyelerinizi bekliom
    DEPLASMANIMA dokunma! büyüğü büyük yapan tribünüdür
    AlıntıAlıntı

Senior Member -=sezo=- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    878 Toplam

Hayir mahkemeye vermeye gerek yok.Size verilenler sonradanda olsa yerine getirilmis.Bir sey elde edemezsiniz.
    BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN ÜSTÜNDEKI KANDIR.
    TOPRAK EGER UGRUNDA ÖLEN VARSA VATANDIR.
    AlıntıAlıntı

Senior Member qwe__3405 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    9 Toplam

Alıntı -=sezo=- Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Hayir mahkemeye vermeye gerek yok.Size verilenler sonradanda olsa yerine getirilmis.Bir sey elde edemezsiniz.
    Lig 2 ve 3 pltv ayrica hd ler vardi sozlesmeye gore su an kapatildi ve bunlar icin 1yillii taahhut vardi ona ragmen kapatmaya haklari var mi
    DEPLASMANIMA dokunma! büyüğü büyük yapan tribünüdür
    AlıntıAlıntı

Senior Member cakirb16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    34 Toplam

3 defa kartımı kapattılar.hemde standart paket üyeliğimi.gerekçe olarakda kartların sinyallerinin kesildiğini ve kartların arızalı olduğunu iddaa ediyorlar.tahahüt olduğu içinde,aboneliği iptal etmiyorlar.pazartesi tüketici hakları mahkemesine başvurucam.şuana kadar ödediğim tüm paraları ve telefon ücretlerimi+tüm masrafları onlardan misli misli alıcam.herkez hakkını arasın.bu memleket kimsenin babasının çiftliği değil.
    AlıntıAlıntı

Senior Member By_X1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

Sadece bu Digitürk te yok DSmart ta aynı terane...şeytana uymak istemiyorum Bulsat mı alsak HBO-Eurosport-Fox Crime-FLN-Animal ne ararsan var fiyatı da 14-15 lira falan
    AlıntıAlıntı

Senior Member thawtes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    356 Toplam

selamlar.. arkadaşlar yazdıklarınızı okuyorumda tam zamanında yırtmışım desenize..
    şükrediorum bu yazılanları okuyunca.. bu vb sorunları yasayanlara Allah kolaylık versin.. ama bu tutumları karşısında devlet buna bi el atmalı diye düşünüyorum daa devlet hangi birine el atacak ülkemin bi ton meselesi varken. ama yinede el atmalı bence bunlara bi çeki düzen verdirmeli, tüketicinin hakları gasp edilmemeli.. dt ye ilk çıktığından beridir üye idim.. 1 sene öncesine kadar.. cihaz özgürlüğü ve onca senelik aboya indirim yapmadıkları için üyeliğimi sonlandırdım.. webtv sini aldım gecenlerde 2 gün sonra problemler oldu tabiki müşteri hizmetlerini aradım, nerede o eski call centercılar demeden de alamadım kendimi. karsıma cıkan adam konusmayı bilmior, aktardığı hatun da ne dediğini
    daha ne beklenir ki bunlardan... hizmet kalitesi 0 yok abicim yok devlet kesinlikle el atmalı bunalra birde platformlar çoğalmalı.. rekabet kaliteyi getirir..
    dünya insanı nerede biz neredeyiz hala...
    Konu thawtes tarafından (17.02.2012 Saat 03:29 ) değiştirilmiştir.
    AlıntıAlıntı

Senior Member By_X1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    30 Toplam

DT ün son kapmanyası tam bomba..!

33.25tl ye 12 ay taahhütlü Şampiyonlar Paketi satıyolar şeytan dürtüyo içeriğini telefondan araştırmadan atlamam iyice dibini dipçiğini sorarım ve birkez daha yanılmadım!!!

Türksat üzerinden Şampiyonlar Paketi+Ailecek+EROTİK!!! 49TL bana erotik lazım değil LigTV lazım ne kadar? 44.90tl hala 33.25 e gelemedik

Peşinden ben hatırlatıyorum 33.25 lik kampanya var abla diyorum evet onun için KUTUNUZU SİZİN ALMANIZ GEREKLİ!!! diye bir bomba patlatıyor evet ablam diyorum ne kadar bu kutu 190TL brehhh

Eeee diyorum aylık 49 a geliyo ne ayak diyorum evimde zaten canavar gibi HD cihaz var ne yapayım sizin 3 kuruşluk teneke kutunuzu diyorum ama nafile anlatamıyorum...peki beğefendi ben size Bayimizi yönlendireyim onlar yardımcı olsunlar dönüş yapsınlar diyor!!!

Digitürk Komedi Chapter One böylece tamamlanmış oluyor!!!

İşin komik tarafı Digitürk ün başlığı güldürüyor insanı "DİGİTÜRK ünüzü NASIL İSTERSİNİZ"

Aklıma Beyaz Show da Kenan Doğulu ya kız soruyor "Kenan bey bu akşam kalın mı istersiniz ince mi?" gafı geliyor hemen ne yapalım bunları da böyle kabullenelim mi?
    AlıntıAlıntı

2. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu