turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123
25 sonuçtan 21 ile 25 arası
    Senior Member Daywalker78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    5 Toplam

Standart Cevap: Digitürk magduruyum :(

Selamlar, By_X1903 arkadasın yukarıda bahsettiği 33.25 tl'lik Şampiyonlar paketini aldım . Almadan önce tekno marketlerden birindeki dt standıdaki görevliye türksat üstünden ligtv hd'yi izleyip izleyemeyeceğimi ve humax markalı cihazdan alıp alamayacağımı sordum. Hd cihaz vereceklerinin söyledikten sonra dt bayisinde paketi satın aldım. Ama kuruluma geldiklerinde 5002 cihazını getirdiler ve türksat üstünden ligtv hd'yi izleyemeceğimi söylediler eutelsat var ondan izlerim dedim paketinizde hd yok diye çıktılar işin içinden. Acaba bu cihazı hd cihaz ile değiştire bilirmiyim gercekten çamur gibi gösteriyor. Hiç memnun kalmadım.
    AlıntıAlıntı

Senior Member kissmorning - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    51 Toplam

Alıntı Daywalker78 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Selamlar, By_X1903 arkadasın yukarıda bahsettiği 33.25 tl'lik Şampiyonlar paketini aldım . Almadan önce tekno marketlerden birindeki dt standıdaki görevliye türksat üstünden ligtv hd'yi izleyip izleyemeyeceğimi ve humax markalı cihazdan alıp alamayacağımı sordum. Hd cihaz vereceklerinin söyledikten sonra dt bayisinde paketi satın aldım. Ama kuruluma geldiklerinde 5002 cihazını getirdiler ve türksat üstünden ligtv hd'yi izleyemeceğimi söylediler eutelsat var ondan izlerim dedim paketinizde hd yok diye çıktılar işin içinden. Acaba bu cihazı hd cihaz ile değiştire bilirmiyim gercekten çamur gibi gösteriyor. Hiç memnun kalmadım.
    türksat üzerinden lig tv hd izleyemezsiniz. Digiturkun bütün hd kanalları 7 derecede. Hd cihazla değiştirmek istediğinizde otomatik ücrette değişecek
    AlıntıAlıntı

Senior Member hha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    47 Toplam

Standart AW: Digitürk magduruyum :(

bu dt yıo satanda serefsiz kuranda serefsiz fınans bolumude call center ıde hepsi serefsiz abone olmayınkardesım sonra ıptalde edemıyonuz vsss her yerden giydiriyorlar
    AlıntıAlıntı

Banned mrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    31 Toplam

aynen ole ıptal ettırmesı cok dert malesef
    AlıntıAlıntı

Senior Member mustafa6157 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    58 Toplam

merak etme ip tv den iyidir en azından... hem görüntü hem donma, hem 2 dk geriden gelme derdin yok hem de hd diye verilen ip tv den görüntü iyidir. sd olsun ama canlı donmadan maç seyredeyim...ben de ip tv aldım...server ile 200 verdim...en iyisi ne dt'si ne web tvsi ne ip si...hepsine ta.....deyip bırakma....ama hep derim işte kendim için söylüyorum bağımlı ve hastayız...mecburuz...zayıfız...adamlar da bunu kullanacak....
    AlıntıAlıntı

3. sayfa - 3 sayfa var BirinciBirinci 123