turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

2 sonuçtan 1 ile 2 arası
    Senior Member takdogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart cccama restart atmak..

arkadaşlar normalde serverdakı kanalları izlerken donma oluyor.cccam'i restart yaparak tekrar izlemeye devam ediyorum.bir sure sonra tekrar donma oluyor.tekrar restart yapmak zorunda kalıyorum.gelen tum kanallar hop1,hop2 den hiç kanal almıyorum.serverla alakalı olmadığını düşünüyorum.dona esnasından fta kanallarda sorun yok.cccam infoda donma dan dolayı çalışmıyor.cccam'a restart atarsam herşey normale donuyor. surekli cccam restart yapmak zorunda kalmamamın nedenı ne olabilir ? boyle bir sorunla karşılaşan varmı ?yada bu konuda bilgisi olan varmıdır... cccam2,1,3 dm500s...

dm500s
    tek gessat oval çanak
    42-19.2-13-7-5 derecedeki uydular
    32" vestel lcd
    surround ses sistemi
    AlıntıAlıntı

Banned guest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    17 Toplam

Standart Cevap: cccama restart atmak..

Alıntı takdogan Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    arkadaşlar normalde serverdakı kanalları izlerken donma oluyor.cccam'i restart yaparak tekrar izlemeye devam ediyorum.bir sure sonra tekrar donma oluyor.tekrar restart yapmak zorunda kalıyorum.gelen tum kanallar hop1,hop2 den hiç kanal almıyorum.serverla alakalı olmadığını düşünüyorum.dona esnasından fta kanallarda sorun yok.cccam infoda donma dan dolayı çalışmıyor.cccam'a restart atarsam herşey normale donuyor. surekli cccam restart yapmak zorunda kalmamamın nedenı ne olabilir ? boyle bir sorunla karşılaşan varmı ?yada bu konuda bilgisi olan varmıdır... cccam2,1,3 dm500s...
    yaşadığın sorun paylaşım aldığın server ile ilgili orda yapılan her değişiklik sana yansır paylaşım yapan şahıs iyi bir makine kullanmıyor ise işin zor dostum bu sorunlar devam edecek.
    AlıntıAlıntı