turk-dreamworld.com Sitesine Hoşgeldiniz.

4 sonuçtan 1 ile 4 arası
    Junior Member karinca56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Total 'Thanks' Received by This User :
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

Standart SHSH Sichern?

Arkadaslar hepinize iyi günler.

1-su anda kullandigim IPHONE 3gs,i O2,dan iki sene anlasmali aldim ve bunu JEALBREAK yaptim su anda üzerinde wirmware olarak 4.0.1 var güzel,de calisiyor bazi yerler,de okudum bu 4.0.1 olan wirmwareyi SICHER,n yapmak lazimmis.

1-Bu 4.0.1 yazan wirmwareyi hic bir yere baglanmadan direk IPHONE üzerin,den yapabilirmiyim yapiliyorsa nasil?

2-birde yeni bir Wirmware cikdi 4.1 olani bunu simdiden SICHER;in mi yapmam lazim yada eger 4.1 olan wirmwareyi (su anda Jealbreak olmuyor)iphone,a yüklersem öylemi yapmam lazim?

3-baz yerde okudum SHSH Sichern yapmak icin birde Tin Umbrealle diye olan bir program ile oldugunu denemek icin programi kurdum acip baglanmak istiyorum olmuyor asagiya resim ekliyorum bu konu,dada bilgi verebilirmisiniz tesekkür ederim.

AlıntıAlıntı

Senior Member by_kernekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 Bu Konu icin
    57.068 Toplam

Standart Cevap: SHSH Sichern?

Alıntı karinca56 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    Arkadaslar hepinize iyi günler.

1-su anda kullandigim IPHONE 3gs,i O2,dan iki sene anlasmali aldim ve bunu JEALBREAK yaptim su anda üzerinde wirmware olarak 4.0.1 var güzel,de calisiyor bazi yerler,de okudum bu 4.0.1 olan wirmwareyi SICHER,n yapmak lazimmis.

1-Bu 4.0.1 yazan wirmwareyi hic bir yere baglanmadan direk IPHONE üzerin,den yapabilirmiyim yapiliyorsa nasil?

2-birde yeni bir Wirmware cikdi 4.1 olani bunu simdiden SICHER;in mi yapmam lazim yada eger 4.1 olan wirmwareyi (su anda Jealbreak olmuyor)iphone,a yüklersem öylemi yapmam lazim?

3-baz yerde okudum SHSH Sichern yapmak icin birde Tin Umbrealle diye olan bir program ile oldugunu denemek icin programi kurdum acip baglanmak istiyorum olmuyor asagiya resim ekliyorum bu konu,dada bilgi verebilirmisiniz tesekkür ederim.

slm üstat SICHER nedemektir onu anlamadım cihazınızın firemwerini sakın yükseltmeyin şimdilik 4.1 jb cıkmadı .bu kullandığınızda kalın onun jealbreak var biliyorsunuz
    insanlara teşekkür etmesini bilmeyen ,Allah a da şükür etmesini bilemez.(hadisi şerif)
    teşşekkür etmek için mesaj yazmayın ,teşşekkür butonunu kullanın
    Forumda Sunulan dosyalar test amaclidir!!!!
    AlıntıAlıntı

3. Teşekkür edenler:

karinca56 (21.09.2010)

Junior Member karinca56 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    0 Toplam

sichern demek wirmwareyi bir yere kayit etmek

yokmu bu konularda bilgi verebilecek tesekkür ederim
    AlıntıAlıntı

Senior Member by_kernekli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    0 Bu Konu icin
    57.068 Toplam

Alıntı karinca56 Nickli Üyeden Alıntı [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    sichern demek wirmwareyi bir yere kayit etmek

yokmu bu konularda bilgi verebilecek tesekkür ederim
    -üstat buyur buradan shsh kaydi nasıl alacaksın acıklanmış
    [Değerli Ziyaretci, linki görmeniz icin bu mesaja cevap yazmanız gerekiyorÜye olmak icin burayı tıklayınız]
    -fremwerleri itunes üzerinde yükleyebilirsin oda pc bağlı olması şart
    -yeni fremwere gecmeni tavsiye etmiyorum nedenini belirtmiştim ama yinede siz bilirsiniz
    -cihazınız jelbrekli ise fremwrini yükseltmeyin şuan itunustan güncellemeye gecerseniz size 4.1 vercektir onunda jealbreki şuan yoktur
    insanlara teşekkür etmesini bilmeyen ,Allah a da şükür etmesini bilemez.(hadisi şerif)
    teşşekkür etmek için mesaj yazmayın ,teşşekkür butonunu kullanın
    Forumda Sunulan dosyalar test amaclidir!!!!
    AlıntıAlıntı